Sayfa 218/747 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon
Arama sonucu : 5970 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Vakıf yatırım hisseyi taban yaptırmış gibi duruyor. Faizin çoğu ülkede sıfıra inmesi ilk defa altına yaramadı güvenli liman olduğu için er yada geç altın çıkacaktır. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Açılışla birlikte dow jons %9 u gördü az önce ve bu demektir ki yarın yine tabana kuvvet. Bu süreçte mantık işlemedi ve görünen o ki işlemeyecekte, adamlar kafaya koymuş tüm sistemin fişini çektiler ve bunun ardından kendilerinin istediği yepyeni bir dünya kurmanın yollarını yapıyorlar. Kredi çekip alış yapanların, borç harçla girmiş olanların Allah yardımcısı olsun, yokuş aşağı gidiyoruz frensiz.

3. Altın güvenli liman, kozalaklar şöyle dayanıklı böyle dirençli diye düşünüp hareket ettik ve gördük ebemizin hörekesini. Kasada ki nakitin oranı, borcu yokmuş, virüsten etkilenecek ürün satmıyormuş vb. hiçbir argümanın anlamının olmadığını yaşayarak öğrendik. Bu saatten sonra satmaya da el gitmiyor ama hiç durmadan da dayak yiyoruz, grogi halde iplere dayandık ye Allah ye.. Allah muhafaza ama eğer bir de ilk kayıp haberi maberi de gelirse seyreyleyelim cümbüşü. Hayırlısı olsun, Allah ülkemizi muhafaza eylesin

4.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Açılışla birlikte dow jons %9 u gördü az önce ve bu demektir ki yarın yine tabana kuvvet. Bu süreçte mantık işlemedi ve görünen o ki işlemeyecekte, adamlar kafaya koymuş tüm sistemin fişini çektiler ve bunun ardından kendilerinin istediği yepyeni bir dünya kurmanın yollarını yapıyorlar. Kredi çekip alış yapanların, borç harçla girmiş olanların Allah yardımcısı olsun, yokuş aşağı gidiyoruz frensiz.
    Benim için dert etmeyin ayda 12-14 bin kenara atabiliyorum. Yükselmeye başlayınca kademeli olarak satışa geçeceğim. portföyün %50 sini 107.00 tl. %25ini 200.00 tl. %15ini 400 tl den düşünüyorum. Kalan %10u hayatta vermem bir daha, çıkarsa belki % 15 binden.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 218/747 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •