Sayfa 218/636 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 5088 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. ASPİLSAN (Bir Aselsan iştirakidir)

https://twitter.com/aspilsan_enerji/...ECwxjvCHRJcRyA

Avrupa da tek, Global bir oyuncu ve bu da hafta sonu gelen haber.

3. Tam 4 seas 1.6$ direncini zorladı geçemedi sonunda cuma 1,60$ üzerinde kapadı, 1,60$ seviyesinin kalıcı destek olması dileğiyle herkese hayırlı olsun yeni sağlam direncimiz artık 1,8$ seviyeleri diyelim.

4. Tavan oldu herkes mutluluktan ağlıyor galiba, yazmadığına göre

5.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    enflasyon ve dolar bazlı satışarı da koyarsak gelecek olan bilançolarla F/K oranı da da düşecek .

Tarihsel F/K ( Fiyat/Kazanç) ortalamsının yüzde 50 aşağısında işlem görüyor şu an benim hesabıma göre.

Elimde hisse yok . Almayı düşünüyorum uzun vade olarak.

NOT: Yazdıklarım kendi fikirlerimdir ve bilgi amaçlıdır .Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.
    portfoyüme ekleyemeden hisse uçtu. Kısmetim değilmiş demek ki.

NOT: Yazdıklarım kendi fikirlerimdir ve bilgi amaçlıdır .Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

6.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Beyler elimde tek bir lot bile ASELSAN yok ama size şunu soyliyeyim. Dün ASELSAN üzerine oynanmış olabilir. Maliniza bence daha çok sahip çıkın saygılar bol kazançlar.

***YAĞIZ AT ŞAHLANDIMI DURAK DİNLEMEZ***
    Bu yazıdan sonra başladı her şey çok bariz belli etti kendini arkanıza yaslanın beyler elimde yine yok ama sonuna kadar yaninizdayim çok çekti ASELSAN tahtasındakiler şimdi meyve yeme zamanı geldi ben bunun başlangıç olduğunu düşünüyorum eğer elimde guvendigim hisse olmasa değil buradan %10 yukardan bile alırdım aselsani

***YAĞIZ AT ŞAHLANDIMI DURAK DİNLEMEZ***

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,028
    69 milyn satışın 14 milyonu tavandan. Ve hala tavan. Muhtemelen 40 küsürlerden alan ky lanet edip satıyor. Umarım banka ralli lerine benzer kısada 2 ye katlar.

8. Flama hedefi 50'ye gelsin bakalım.
    Sabır.

İhracat lisansları ve üretim/tedarik zinciri yönünden caatsa hikayesine ben önem veriyorum.

Sektörü ve dinamiklerini bilmeden çok gaz veren oluyor. Dikkatli ve tedbirli olmaktan zarar gelmez.

Tüm paydaşlara bol kazanç dilerim.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

Sayfa 218/636 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •