Sayfa 218/502 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 4009 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Bağımsız denetim kuruluşları SPK onayı olmadan çalışamaz, denetimlerini de SPK adına yapar bu bir....İkincisi, ODAS'ın parayı nereden bulduğu konusu CANTE yatırımcılarını neden ilgilendirsin ? Bu sorun ODAS'ın sorunu ve burası CANTE başlığı...

Bu başlığa, senin gibi Vergi finansalları ile TFRS bilançosunu ayırt edemeyecek derecede sıfır finansal bilgiye sahip birinin katabileceği hiç bir değer yok !...

Anladın ???
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

--SPK, bağımsız denetim kuruluşunun denetlediği finansal tabloları rutin olarak denetleyip onaylamaz..bir şikayeet olduğunda ya da mahkeme istediğinde değerlendirir...

--bağımsız denetim kuruluşunun onayı da finansal bilgilerin tam ve eksiksiz, doğru olduğunu göstermez...

''SPK bağımsız denetim idari para cezası'' anahtar kelimelerinin yazarak google da aratın bakalım ne kadar ceza göreceksiniz?...

--size ekmek veren kurumu-şirketi-kişiyi ne kadar denetleyebilirsiniz ki?...

3. Anlamamazlığa veriyor yüzsüz...Suratına tükürsen şükür diyecek...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

--sizin seviyenize inmeyeceğim...

Simit çalana ceza var,,ama borsada oyun,hırsızlık,düzenbazlık,hile,kandırmaya ceza yok.Çünkü yasal (vıop)
    İşin enteresan tarafı, yetkililer bunun farkında olduğu halde hiç bir şey yapmamaları,seyretmeleri.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6. 06.12.2023
     Alıntı Originally Posted by cokcok Yazıyı Oku
    döndük dolastık 18....
    18 e düşünce kızıyorduk....
    azaz nickli hesabımın açılmasını talep ediyorum admin....
    ne mutlu Türküm diyene....

7.  Alıntı Originally Posted by cokcok Yazıyı Oku
    18 e düşünce kızıyorduk....
    16 ya düşmüşüz....
    azaz nickli hesabımın açılmasını talep ediyorum admin....
    ne mutlu Türküm diyene....

8. 15-16 Lira uzun vadeli alım yeri. Gerçi biz sazan gibi atladık çok önceden ama borsa bu sonuçta, dibi tavanı bulmak müneccim işi. 15-16'nın altını düşünmek istemiyorum. Yeni yılda bilanço beklentisi ile yüzümüz güler inşallah diyelim...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

Sayfa 218/502 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •