Onemli Gunler Banner
Sayfa 219/492 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon
Arama sonucu : 3934 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Ne yapmaya çalışıyorlar. Bi yukarı bi aşşağı. Benim 500 bin lota göz diktiler galiba. Ağa 30 dan aşşağı artık bakmam bile...
    Kolay mi öyle 1 koy 5 kazan

Sayın temelci size bir tavsiyem var.

Kapatin ekrani aksi halde kaptiracaksiniz.

2. Akşama yoklama var, bu türbülansta kimler gitti, kimler kaldı.
    Cidden insanını başını döndürüyor tahta, akşama bakalım ne kapatacak, Tcell ne yaparsa onun peşinden gidiyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Bizimki de 4-5 milyar faaliyetten yazsaydı Tcell gibi tavan olurdu, ama nerdee.
    Onun için biz 14, Tcell 32.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Akşama yoklama var, bu türbülansta kimler gitti, kimler kaldı.
    günükçüler listeye dahil mi.. samba sesine geliyorum, çayda çıra da kaçıyorum..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    günükçüler listeye dahil mi.. samba sesine geliyorum, çayda çıra da kaçıyorum..

Yok hocam, çekirdek kadrosundakiler sadece. Ama kimseden ses çıkmadığına göre kaldık tek başımıza galiba.
    Hayrını göre, çok beklemeden nasiplenmişsiniz, teknikçiler boşa hamalık yapmazlar zaten

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Ama kimseden ses çıkmadığına göre kaldık tek başımıza galiba.
    taşıyan herkesın kazancı bol ve daim olsun..

ara sıra bu sözü yazarım '' oturan boğa, zıplayan çekirgeden fazla kazanır '' diye.. kızılderiler borsaya girdikten sonra söylenen bir söz değil.. ben uydurdum.. zıplayan çekirge ruhu ile oturan boğa olmak için sabır gerekir.. o da bende yok.. bu yüzden 26 yıldan bu yana ziplıyor ve her defasında yeni şeyler öğrenme ve geliştirme fırsatım oluyor...
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. 55 milyon insanı haraca bağlamış şirketi neden satalım?
    Ben burdayım

Taşınan Açıklar da genelde artış olmuş, EREGL AKBNK PETKM TTKOM YKBNK nda kayda değer taşınma var,

Sayfa 219/492 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •