Sayfa 22/584 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 4669 madde; 169 - 176 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    akprahna az önce a habere konuştu otel zinciri yapacaz dedi elanın konsepti ve adı değişmiş sağlık turizminede gireceklermiş bodrumda ev projesi için birkaç yerde arsa alımı için sahipleriyle görüşmeler varmış sıkın dişinizi diyor haberiniz olsun ...
    Devlet turizm için yeni destek paketi açıkladı. Ozkgy’nin konut stoğu zaten yüksek, turizme ağırlık vermesi çok daha doğru. Artık turizm stratejik sektör oldu, başka türlü cari açık falan kapanmaz çünkü.

2. kaldır bakalım bofa

3.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    kaldır bakalım bofa
    Çok kaldırdı

tahtadaki şerrreffsiz ler o.ç oscarını alır... port. ozk ağırlığını artırma kararı verdim gıcıklık olsun... sabah 74-75-76 yazdığım alışlara bile vermişler bu kadar hırs pes
    nasip....

5.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    akprahna az önce a habere konuştu otel zinciri yapacaz dedi elanın konsepti ve adı değişmiş sağlık turizminede gireceklermiş bodrumda ev projesi için birkaç yerde arsa alımı için sahipleriyle görüşmeler varmış sıkın dişinizi diyor haberiniz olsun ...
    Kafasındaki düşünceleri konuşma hızına yetişemiyor... Hızlı konuşmasına rağmen üstelik ancak bu sene sonuna doğru yeni yatırımlara başlama sinyali verdi.. hoşuma gitmedi, sıkıntılı gördüm akprahna yı

Saat program bilgisi varmı bulamadım
     Alıntı Originally Posted by Egetorik Yazıyı Oku
    Kafasındaki düşünceleri konuşma hızına yetişemiyor... Hızlı konuşmasına rağmen üstelik ancak bu sene sonuna doğru yeni yatırımlara başlama sinyali verdi.. hoşuma gitmedi, sıkıntılı gördüm akprahna yı
    Bir dost

Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku

Bir dost
    bulamazsın a haber değil a para olacak 13 13,5 arası
    nasip....

8.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku

Bir dost
    Düzeltme : 12/12.23 arası...

Sayfa 22/584 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri