Sayfa 22/136 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 169 - 176 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. Dolaşımda 107 mılyon hısse var; ama kademelerde mal yok,
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Şirketin aynı zaman da İştirak olarak Erde Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. var %100 sahibi şuan da da ciddi projeleri var devan eden projeleri incelerseniz ilerisi için ciddi ışık tutacaktır.

Orta gerilim tesisatı
    Alçak gerilim dağıtım sistemi
    Dahili aydınlatma sistemi
    Acil aydınlatma sistemi
    Harici aydınlatma sistemi
    Priz dağıtım sistemi
    Topraklama sistemi
    Kompanzasyon sistemi
    Yıldırımdan korunma sistemi
    Telefon / Haberleşme & Data sistemi
    Yangın ihbar ve alarm sistemi
    Seslendirme sistemi (acil anons)
    Kapalı devre TV sistemi (CCTV)
    Güvenlik ve kartlı geçiş sistemi
    Uydu TV sistemi
    Tehlikeli saha sınıflandırmasına uygun elektrik projeleri
    bayagı kapsamlı işler yapıyormuş...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    birleşim geçen tüm yılda 1,362 milyonluk ciro yapmış ve toplamda 175 milyon kar yapmış idi...şirket geçen yıl 115 milyon dolarlık iş almıştı (yatırımcı sunumunda öyle yazıyor) bu yıl ise 8 ayda 60-70 milyon dolarlık iş kapı ve 300 milyon tl civarı da iş kapı atmıştır...bunların yansımaları güzel olacaktır....
    Keko o zaman yıl sonuna kadar alınan işler pıyasa değerini geçer !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Dolaşımda 107 mılyon hısse var; ama kademelerde mal yok…
    kimde bu mallar bir yere park mı etmiş yoksa...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Keko o zaman yıl sonuna kadar alınan işler pıyasa değerini geçer !!!
    geçmişte gesan ile brlsm arasında alım konusunda gidip gelmiştim..kalitelerini birbirine çok yakın görmüştüm...ikisi de güzel kaplar atıyorlardı...o vakitler inşaat sektörünün gerilemesi vede gesanın kendi ihtiyacı ürünleri üretmesi nedenleri yüzünden gesanı tercih etmiştim...gesan zaten uçtu gitti...

birleşim mühendislik GES işine girerek diğer eksiklerini bence kapatmıştır..bilançoları giderek güzelleşecektir...dediğim gibi aldığı işlerin yansımaları peyder pey yansımaya başlayacaktır...yenilenebilir enerjide etkinliğini ne kadar artırırsa o kadar güzelleşecek..bekleyip görmek lazım..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. burada ve kocaerde birileri kendini spek sanarak işlemler yapıyor...bence boylarından büyük işler çeviriyorlar.....ellerindeki lotlar ile sürekli birileri trade yaparak hissenin önünü kesiyorlar...umuyorum ki piyasa bunlara hadlerini bildirir.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    keko beş on kar gördülermi satıp hısse fıyatını aşağı cekıyorlar,tahta çok sıg kademelerde doğru düzgün mal yok,,böylece tahta üstunde baskı kurduklarını sanıyorlar..14.50 den anı bır şekılde geri çekıldı ve bunu sürekli yapıyorlar,,elbet anahtarlarını ellerınden alacak bırılerı olacaktır,,,
    bunu sabırsızlıkla bekliyorum...el elden üstündür..bir gün piyasa gereğini yapacaktır...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bunu sabırsızlıkla bekliyorum...el elden üstündür..bir gün piyasa gereğini yapacaktır...
    yatırım finanstaki elemanda buna çanak tutuyor sanırım,,,

Sayfa 22/136 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •