Sayfa 22/1009 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    Nasıl yani? Bu oranlar gerçek mi?
    vay bee ,2001 krizinde bankalarla yapılan pazarlıklar aklıma geldi ,miktara göre .ama kriz yok simdi her sey normal

2. Yakında evi arabayı satıp banka mevduat faizlerine koşmalar başlar yine...
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

3.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Buyuk mangira farkli fiyat cekebilirler.
    Şu an büyük ticari firmaların 50-100 milyon tllik mevduatlarina azami 18.50-19.00 veriyor bankalar. Arkadaşım bankacı ordan biliyorum

Faiz 1 gun sonra bile değişebilir.fazla dusunmemek lazim

5.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yeni topik hayırlı olsun bir şey sormak istiyorum tacirlerde faize oynuyan arkadaşlar varsa veya bilgisi olan varsa bende faize yatırmak istiyorum şu anda kısa vadeli borclanma fon günlük fonda tutyorum yatırımımı dogrumu yapıyorum yoksa başka bir fonda veya nerde tutarsak paramızı en fazla getiri alırız şimdiden teşekkürler
     Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Bu soruyu fon topiğinde sorman daha iyi olurdu. Çünkü orada daha iyi cevap alabilirsin. Fikrimce risksiz fon alayım dersen bu alacağın faiz getirisi kadar getirisi de olmaz. Ama bir üstü riskli fon alırsan o zaman da piyasanın ters gittiği zamanlar düşüşleri de göze almalısın.
    teşekkür ederim ya bankaya aktarmak lazım faiz mevduattan faiz almak için garanti bankasına yatırım muhtemel bir bakalım ytd

6. arkadaşlar banka mevduattında yüzde 15 ti bildigim kadarıyla bu stobajı düşürdülermi acaba

7. Stratejim şöyle olacak Mart sonuna kadar günlük faizde kalıp mart sonunda uzun vadeli bağlamak olacak.

En yüksek faiz oranlarını mart ortalarında göreceğimizi düşünüyorum.

Kanımca mevduat faizlerinde %24-26 aralığı olabilir diye düşünüyorum mart ortasında..

O zamana kadar günlük faizde kalmaya devam edeceğim.
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Türk Lirası gecelik referans faiz oranı (TLREF) 17.9231 (Önceki 15.6758)

Sert yükselmiş

Sayfa 22/1009 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •