Sayfa 22/267 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 2133 madde; 169 - 176 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. dökmeyi seversin sen
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

2. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

3. Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

4. 14.50 de yakaladım seni) Bakalım inşallah utandırmaz...Düzeltmesini yapıyor,güç toplayıp yeni bir atak yapabilir.Cuma gününe kadar yeniden 15 üzerine atar diye düşünüyorum ama göreceğiz...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

6. [QUOTE=Perception;3997107]14.50 de yakaladım seni) Bakalım iutandırmaz...Düzeltmesini yapıyor,güç toplayıp yeni bir atak yapabilir.Cuma gününe kadar yeniden 15 üzerine atar

İnşallaj

asuzU

iyi pyasada düşüyor toaf kağıt yukselıyor gibi yapıp dusuyor acaba grafık olarak ne durumda

8. Eğer hacimsiz düşüyorsa ki bana göre düzeltmenin dik alasını yapıyor(yukarı aşağıya silkeliyorlar)...Henüz aşırı bir satış görünmüyor,aşağıdan satılanı topluyorlar...Cuma gününe kadar yeniden 15 üstüne götürürler...bende onlar gibi kademeli düştükçe alıyorum ama niyet kötü ise yapacak birşey yok,yani şunuda biliyorum Cuma günü arabayı gösterir göstermez hisseyi çakarlar bu da bir gerçek...önümüzde ki iki gün için tutuyorum hisseyi zaten...14.20 stoplu gidiyorum...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 22/267 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •