Sayfa 22/31 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon
Arama sonucu : 247 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Viop takip

hafta sonları herkes istirahat ederken benim ise en verimli mesai günüm oluyor... çokmu salladım ne neyse nasıl olsa hava temiz yer müsait biraz üfüreyim xu30 p.tesi asansör.. viop buda asansör tabiki. açılış ile birlikte gelen ilk asansöre binin sizi geldiği yere götürecektir (terse yani) meali: viop 137.725 orta kattır ve 500 mt yukarı, 500 mt aşağı, gider gelirsiniz artık bende laf bitti iyi eğlenceler
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

bide hani şu bizim DGGYO varya.. ayık kafayla bidaha inceleyim bakayım dedim. yok yaa bunlar kokmasın diye alıcıları "sirke"liyorlar ne güzel oyun değilmi hadi kalkıyoruz diye önce marş"a basıyorlar sonra damperi kaldırıp... PRKAB bunu işte silkeliyorlar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Hemşo alıcı gözle bir de safkr bakarmısın. Ben biraz inceledim hoş görünüyor.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Hemşo alıcı gözle bir de safkr bakarmısın. Ben biraz inceledim hoş görünüyor.

baktım hemşo.. benim beğeneceğim bir kağıt değil. çünkü 2.07 yi bile geçememiş. geçip gidebilir bir şey diyemem ama geçtiğini görmek lazım. ayrıca bunlar direnci geçer aha gitti aha gidiyor derken alıcıları dökmek için satarlar. bu oyun böyle.. benim hazır pişmiş kağıtlar var. bide onları incele istersen

spor olsun diyeönce eğer takip ettiği kağıt olupta bide benim bakmamı isteyen olursa bakayım diyecektim ama nasıl olsa beğenmeyeceğim için kendi beğendiğim DOKTA.. EGSER.. ATAGY.. RTALB.. GYHOL.. KFEIN.. gibi kağıtlar takibinde olan varsa nereden alırsınız bilemem ama doğru kağıttasınız diyebilirim

Thanks

yerli oto olsun, kanal isanbul olsun, işin siyasi boyutunu bir tarafa bırakıp gerçeği öğrenmek isteyen birisi olarak ciddi bilim insanlarını dinlediğime tüylerim diken diken oluyor ve sanırım bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete diyorum.. ulan hülocu"lar her yerde varsınız. bir yerdede olmayın ne olur...

https://youtu.be/phOCXN8E1gU

elektrikli oto konusunda beni en çok aydınlatan vide

https://youtu.be/SKP92Jtr3cQ

Sayfa 22/31 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •