Onemli Gunler Banner
Sayfa 22/37 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
Arama sonucu : 294 madde; 169 - 176 arası.

Konu: ARASE - Doğu Aras Enerji Yatırımları A.Ş

1. kimsecıklerın olmamasıda gayet guzel...bugun için tahtacı alımlarının çoğunu 130 tl ve üstunden yaptı..

piyasanın bozmasıyla beraber tavandan çok mal geldi..eger bugun tutunabılırse yarın bır tavan daha gelebılır..
    Son düzenleme : kwon3; 28-09-2022 saat: 15:16.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. dışarda kalan lotlarıda bugun toplamışlardır..tavanda kalırsa on numara iş çıkarırlar...!!!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. Muazzam.
    Ytd.
    Azami tasarruf milli şiarımız olmalıdır.
    M.Kamâl ATATÜRK

4. böyle senetlerde aşağı kırdığını gördüğün anda kaçacaksın altı boş olur genelde..dıkkat etmek lazım..

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    böyle senetlerde aşağı kırdığını gördüğün anda kaçacaksın altı boş olur genelde..dıkkat etmek lazım..
    aşagı kırmadı bilakis silkeledi böyle sığ kagıtlar bulunmaz at köşeye az da olsa ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    aşagı kırmadı bilakis silkeledi böyle sığ kagıtlar bulunmaz at köşeye az da olsa ytd.
    Hacım yüksek .üç gündür yapmadığı hacımı yapıyor şuan !!!

7. kafadaki adam satıyor bariz bi alıcı yok

8. aras hes yada ges santrali varmı görmedim

Sayfa 22/37 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •