Sayfa 22/670 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 5354 madde; 169 - 176 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

Zafer bayramımız kutlu olsun.

Doğruya doğru eski yazıları okuduğunuzda haklı çıkanları safdışı etmişsiniz haksızlık yapmışsınız inanan zarar etmiş inanmayan ne kar etmiştir yaz tabana diyenlerin fk yüksek diyenlerin fikirlerini önemsemişsiniz şimgfi günah çıkartın özür dileme iz gerekli şahsiyetli adamlarmışki birdaha yazmamışlar şimdi konuşanların ağzından bal damlamıyor demekki burada kalanların bağzıları sorgulanmalı hektaş almadım almam daha yolu var inanmıyorum ben buna ve burada yazan speklere
    Belki buyüzden iki yakanız bir araya gelmiyor bazı fikirleri önemsemediğinizden ağzı bozuk küfürbaz kişilerin burada yazmalarını tamamen kısıtlamanın gerekli herkezin bir bildiği vardır saygı duymasanda kütür etmemem ağzını bozmaman gerekir atışmalar elbet olacak saygı çerçevesinde

3.  Alıntı Originally Posted by damdakikuş Yazıyı Oku
    Doğruya doğru eski yazıları okuduğunuzda haklı çıkanları safdışı etmişsiniz haksızlık yapmışsınız inanan zarar etmiş inanmayan ne kar etmiştir yaz tabana diyenlerin fk yüksek diyenlerin fikirlerini önemsemişsiniz şimgfi günah çıkartın özür dileme iz gerekli şahsiyetli adamlarmışki birdaha yazmamışlar şimdi konuşanların ağzından bal damlamıyor demekki burada kalanların bağzıları sorgulanmalı hektaş almadım almam daha yolu var inanmıyorum ben buna ve burada yazan speklere
    Belki buyüzden iki yakanız bir araya gelmiyor bazı fikirleri önemsemediğinizden ağzı bozuk küfürbaz kişilerin burada yazmalarını tamamen kısıtlamanın gerekli herkezin bir bildiği vardır saygı duymasanda kütür etmemem ağzını bozmaman gerekir atışmalar elbet olacak saygı çerçevesinde
    Onuncu köy terbiyesizmiş yok arkasında yok önünde yazmış, çakanzi, koyanzi, pas atanzi yazmış...dudu reis şeyini yani elini masaya vurmuş çekip gitmiş. Bir de 200 günlük ne yaw. Teknik analez diye bir şey yoktur.
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

4. 200 günlük çok önemli bir destek noktası. Kırılırsa hemen grafiği 200 haftalığa çevirip daha önemli bir destek noktası buluyoruz

5.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    200 günlük çok önemli bir destek noktası. Kırılırsa hemen grafiği 200 haftalığa çevirip daha önemli bir destek noktası buluyoruz
    Doğru aslında, olmazsa dolar cinsi felan bakarız. Dudu reisin parabolik sar'ını da unutmamak lazım. İncik boncuk gibim.
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

6. Satış bittiğinde 15 lira olur mu diye yatırımcı kendine sormalı. Enka gibi olursa 30, Erğeli gibi olursa 15. Tarafını seç.

7. Aklı başında dürüst yatırımcı işte böyle olur... Bravo...

8.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Satış bittiğinde 15 lira olur mu diye yatırımcı kendine sormalı. Enka gibi olursa 30, Erğeli gibi olursa 15. Tarafını seç.
    Kaça ineceği değil

Kaça çıkacağı beni ilgilendiryor.

Sayfa 22/670 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •