Sayfa 22/975 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 7796 madde; 169 - 176 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Hedef te yani sanayi(seykim) truzim (otel) tarım( fade) hizmet (ldeas) tüm sektörler var yakında yaprak ı alır hayvancılığa da girer..

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. borsadan da pek anlamam. hiç birşey bilmiyorum ama hergün yeni birşey öğreniyorum.
    Yapragi alacagini nerden cikardiniz net bilginiz varmi

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Alsında satsın artık birini al al nereye kadar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Yok hayır öyle birşey yok yaprağı alacağı ben salladım. Her iş grubundan aldı ya bi hayvancılık yok. İşin şakası benim dediğim.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. borsadan da pek anlamam. hiç birşey bilmiyorum ama hergün yeni birşey öğreniyorum.

4. "Efendiler gün gelecek grafiğe bakınca bugünleri iki plato nun arasında dümdüz bir ova olarak goreceksiniz" bugün 18.12.2018 hisse 1.13 kapadı

Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    kapanışda almışdım iyi oldu hayırlısı bakalım...
    güzel işler bunlar gıda sektörü ve çeşiti bol bir şirket çok isabetli ve güzel işler yapıyorlar seykm bence altın altın..
    bu gıda şirketide öyle görünüyor tekrardan hayırlı olsun umarım herkez kaara geçer..

hahahahaha aldınya komutan gibi hısseyi öve öve bitiremezsin artık

6. Ah baldayi ah buradaki arkdaslar belki bi kademe bile artıramazlar ben kime neyi öveyim aslında benim için ne kadar az ky girerse daha iyi.

7. Aslında çok ama çok karşıyım hisseye aşık olmaya ama bi çok tahrikediyor napalim gönül bu ferman dinlemiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    hahahahaha aldınya komutan gibi hısseyi öve öve bitiremezsin artık

Sayfa 22/975 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •