Onemli Gunler Banner
Sayfa 22/560 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 4477 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

05 Kasım 2017 Pazar

Tahincioğlu Basketbol Ligi 5. Hafta Maçı
    Fenerbahçe Doğuş – Pınar Karşıyaka
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 15:15
    Yayın: NTV Spor

Efeler Ligi 8. Hafta:
    İnegöl Belediyesi-Fenerbahçe
    Bursa İnegöl/16.00
    Yayın: TRT Avaz

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 5. Hafta
    Fenerbahçe-Beşiktaş
    Metro Enerji Salonu/17.15
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Basketbol süper ligi Fenerbahçe Doğuş 97 Pinar Karşıyaka 71 MS

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

BeIN Sports : Valbuena ve Isla'da 2. derece kısmi yırtık tespit edildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımız, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 5. hafta maçında Pınar Karşıyaka’yı konuk etti. Takımımız, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanan mücadeleden 97-71 galip ayrıldı.

Karşılaşma öncesinde Takım Menajerimiz Cenk Renda tarafından geçen sezonki Euroleague şampiyonluğunda pay sahibi olan Berk Uğurlu'ya "Şampiyonluk yüzüğü" takdim edildi.

Pınar Karşıyaka karşısında parkeye Nicolo Melli, Melih Mahmutoğlu, Marco Guduric, Sinan Güler ve Ahmet Düverioğlu beşiyle çıkan Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımız, mücadeleye Melih ve Melli’nin 6-0’lık serisiyle iyi bir başlangıç yaptı. Pınar Karşıyaka ise yakaladığı 9-0’lık seriyle TV molasına 6-9 önde girdi. Moladan basketlerle dönen takımımız, bir kez daha öne geçti(16-12). Egemen Güven ve Waters’ın basketleriyle konuk ekip 16-17 öne geçse de, takımımız Thompson ve Nunnally’nin basketleriyle ilk çeyreği 21-17 önde tamamladı.

Mücadelenin ikinci periyotuna harika bir başlangıç yapan Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımız, Thompson ve Guduric’in ilk 2 dakikalık bölümde bulduğu basketlerle farkı 10 sayıya çıkardı(29-19). Devamındaysa Pınar Karşıyaka, Jones ve Waters’ın basketleriyle farkı 3 sayıya kadar düşürürken(29-26), ilk 5 dakikalık bölüm 31-27’lik üstünlüğümüzle geçildi. Konuk ekip her ne kadar farkı eritmeye çalışsa da Fenerbahçemiz; Jan Vesely, James Nunnally ve Egehan Arna’nın basketleriyle soyunma odasına 45-38’lik üstünlükle girdi.

Üçüncü periyotun ilk 5 dakikalık bölümü 53-47 Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın üstünlüğüyle geçilirken, bitime 2 dakika kala takımımız farkı 14 sayıya çıkardı(64-50). Bu bölümde savunma sertliğini de arttıran Fenerbahçemiz, final periyotuna 71-50 önde girdi. Karşılaşmanın final periyotunda rakibin savunma direncini iyice kıran Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımız, ilk 5 dakikalık bölümde farkı 20 sayıya (83-63) kadar çıkarırken, mücadeleden de 97-71 galip ayrıldı.

Çeyrek Skorları:

1. Çeyrek: 21-17 (Fenerbahçe Doğuş)
    2. Çeyrek: 24-21 (Fenerbahçe Doğuş)
    3. Çeyrek: 26-12 (Fenerbahçe Doğuş)
    4. Çeyrek: 26-21 (Fenerbahçe Doğuş)

Fenerbahçe Doğuş (97): Nunnally 15, Melih 15, Thompson 13, Sloukas 12, Guduric 12, Vesely 10, Melli 8, Barış 5, Egehan 3, A.Muhammed 2, Sinan 2
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımız, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 5. hafta maçında Beşiktaş’ı ağırladı. Rakibini ikinci yarıdaki etkili oyunuyla 82-65 yenen Potanın Kraliçeleri, 5’te 5 yaptı.

Metro Enerji Salonu’nda oynanan maça Takımımız; Birsel Vardarlı Demirmen, Ana Dabovic, Kia Vaughn, Ayşe Cora ve Anastasiya Verameyenka beşiyle başladı.

Maça iyi başlayan konuk takım, karşılaşmanın başında 2-8 öne geçti ve Başantrenörümüz Fırat Okul mola aldı. (08:07) Moladan Anastasiya Verameyenka ve Kia Vaughn’un basketleriyle dönen Takımımız, skoru 8-10’a getirdi. Ayşe Cora’nın üçlüğüyle skor üstünlüğünü ele geçiren Fenerbahçemiz, Tilbe’nin üçlüğüyle de çeyreği 21-18 üstün tamamladı.

İkinci çeyreğin başında K.Plum ve Pelin Derya Bilgiç’in üçlükleriyle 28-22 öne fırlayan Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımız, bu anlarda yaptığı sert savunma ile rakibine de kolay şansı tanımadı. Tilbe ile farkı 6’ya çıkaran Potanın Kraliçeleri, rakibinin 6-0’lık serisini Verameyenka ile sonlandırdı. (32-30) Wheeler ile etkili olan Beşiktaş karşısında, Ana Dabovic’in son saniye üçlüğü ilk yarı sonucunu belirledi. (40:39)

Üçüncü çeyrekte vites yükselten Fırat Okul’un öğrencileri; Ayse Cora ve kaptan Birsel’in basketleriyle 46-41 öne fırladı. (07:34) Tilbe ve Pelin Bilgiç’in devreye girmesiyle fark çift hanelere çıktı. (52-41) Tuğçe Canitez ile de Takımımız çeyreği 61-48 önde tamamladı. Ekibimiz bu çeyrekte 21 sayı üretirken, konuk takıma sadece 9 sayı şansı tanıdı.

Etkili oyununu dördüncü çeyreğe de taşıyan Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımız, Tilbe, Ayşe Cora ve K.Plum ile skoru 71-54’e getirdi. (05:31) Kalan dakikalarda Esra Ural Topuz ve Kelsey Plum ile basketler bulan Takımımız, mücadeleden 82-65 galip ayrıldı.

Fenerbahçe 82-65 Beşiktaş

Salon: Metro Enerji
    Hakemler: Yücel Çilingir, Egemen Ercan, İzel Deniz Pehlivan
    Fenerbahçe: Birsel Vardarlı Demirmen 2, Vaughn 6, Ayşe Cora 12, Dabovic 6, Verameyenka 11, Pelin Derya Bilgiç 13, Plum 9, Tuğçe Canıtez 5, Tilbe Şenyürek 14, Esra Ural Topuz 4
    Beşiktaş: Esra Erden Atacan 10, Kübra Siyahdemir 3, Wheeler 18, Perovanovic 20, Mosby 12, Sevgi Uzun 2, Meltem Avcı, Burcu Çiğil, Sera Özelçi

1.Periyot: 21-18
    2.Periyot: 40-39
    3. Periyot: 61-48

6 kasım ı bile ilk kez kutlama keyfim yok

Fenerbahçe Doğuş milli oyuncuları, Euroleague maçları ile çakışması nedeniyle Dünya Kupası elemelerinde forma giyemeyeceklerini açıkladı.

Sayfa 22/560 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •