Sayfa 22/485 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 3878 madde; 169 - 176 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Ben size Lınk Bilgisayarın kurumsallığı hakkında bir tectübemi paylaşmak isterim.
    Bazı konularda şirketin gelişim ve girişimleri hakkında yazılı bir kaç soru sordum.
    Cevap alamayınca alım şirketinizi başınıza çalın dedim kendi çapımda.

Kurumsallık olarak sorumsuz ve ilgisiz algıladım.
    Aynı durumu yaşayanınız var mı acaba?

Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Ben size Lınk Bilgisayarın kurumsallığı hakkında bir tectübemi paylaşmak isterim.
    Bazı konularda şirketin gelişim ve girişimleri hakkında yazılı bir kaç soru sordum.
    Cevap alamayınca alım şirketinizi başınıza çalın dedim kendi çapımda.

Kurumsallık olarak sorumsuz ve ilgisiz algıladım.
    Aynı durumu yaşayanınız var mı acaba?
    Bu kismi biraz acar misin arkadasim? Bu yakismayan bir davranis sirketin yatirimci iliskilerine. Ben daha once yazdigimda cevap gelmisti.

SPAM filtrelerine takilma ihtimali olabilir mi? Bir daha denesen (baska emailden)?

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bu kismi biraz acar misin arkadasim? Bu yakismayan bir davranis sirketin yatirimci iliskilerine. Ben daha once yazdigimda cevap gelmisti.

SPAM filtrelerine takilma ihtimali olabilir mi? Bir daha denesen (baska emailden)?
    Dikkatlice kontrol ettim, cevap yazmadılar. Geçmiş yıllarındaki başarısız tabloyu nasıl olumlu bir hale çevireceksiniz anlamında biraz sitemkar bir yaklaşımda bulunduğum için bana tepki göstermiş olabilirler.

Size yanıt yazmış olmaları olması gereken normal bir tablo. Sektör gereksinimi olan değişim için yeni çalışmalarınız var mı anlamında sorularda sordum ama ciddiye almadılar. Bu gelişmeler ışığında kurumsal olmadığını düşündüğüm için ortaklık kurmak istemedim.

Sizi yanıltmak istemem, İnşallah sizin için hayırlı bir yatırım olur.

Y.T.D.

Dikkatlice kontrol ettim, cevap yazmadılar. Geçmiş yıllarındaki başarısız tabloyu nasıl olumlu bir hale çevireceksiniz anlamında biraz sitemkar bir yaklaşımda bulunduğum için bana tepki göstermiş olabilirler.

Size yanıt yazmış olmaları olması gereken normal bir tablo. Sektör gereksinimi olan değişim için yeni çalışmalarınız var mı anlamında sorularda sordum ama ciddiye almadılar. Bu gelişmeler ışığında kurumsal olmadığını düşündüğüm için ortaklık kurmak istemedim.

Y.T.D.
    Senelerdir var bende. Yuksek meblagli kazandirmaz cok sig oldugu icin ama sevdigim bir hissedir. Toplarim arada, yeni yatirim degil.

Genel olarak simdiye kadar hangi sirketin yatirimci iliskilerine soru sorsam cevabi geldi (hem de ayni gun). 30 hissesi olsun, 100 hissesi olsun farketmedi. Cevap verdiler. Olumsuz yaklasimlarima da.

"Cevap verme tenezzulunde bulunmayan sirkete niye para yatirip ortak olayim" bakis acisinda tabi ki haklisin. Bir daha denesen? Yanlis anlasilma olabilir. Unutma karsi tarafin da spam filtreleri vardir, onlara takilmis olabilir. Bir bilgisayar firmasinin cevap vermemesini profesyonel bulmadim.

6 aylik bilancomuz bakalim nasil gelecek. Onlar denetimden gecen bilanco oldugu icin fazla oynayamiyorlar sirketler.

Borsagundemde soyle yazilmis:

Şirketin mali yapısı takip edildiğindeyse geçtiğimiz yıl hem gelirini hem de kârını gerilettiği görülmekte. 2017’nin ilk üç ayında da gelir ve kârlılıktaki düşüş devam etti. Aynı performansın sürmesi halinde yıl sonunda da benzer bir durumla karşılaşmak şaşırtıcı olmayacaktır.
    Bunlarin neden bahsettigini anlamadim acikcasi.

Hasilati 2016'nin son ceyreginde ilk 9 ayin tam 2 kati artmis.

Ilk 9 ay zarari 1.1M iken, seneyi 1.3M karda kapatmis.

2016'nin ilk ceyreginde zarar 393K iken 2017'nin ilk ceyreginde kar 591K!

Gecen seneye gore 3 aylikta Hasilat %30 artmis, satislarin maliyeti %20 gerilemis.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,338

Y.T.D.
    sn antiseptik,
    teknikten anlamam ama TL bazında grafiğin yanında dolar bazlı verdiğiniz grafik müthiş iştah açıcı... gerçektan bu grafikle almamak ise ( tabii ki bekletebilir süründürebilir) takdire şayan değil mi?
    not grafiği yorumlayabilirseniz sevinirim ola ki hata yapıyorumdur...

7.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    sn antiseptik,
    teknikten anlamam ama TL bazında grafiğin yanında dolar bazlı verdiğiniz grafik müthiş iştah açıcı... gerçektan bu grafikle almamak ise ( tabii ki bekletebilir süründürebilir) takdire şayan değil mi?
    not grafiği yorumlayabilirseniz sevinirim ola ki hata yapıyorumdur...
    Evet, sizinle aynı fikirdeyim. Uzun vadeli grafiği olumlu anlamda etkileyici. Fakat bu görünüm şirketin yıllardır kötü mali tablolar ortaya koyduğunun göstergesidir.

Bu durumun değişmesi için karlılık anlamında sürdürülebilir bir büyüme sağlanması gerekir. Soru işareti de budur.

8. Burada en önemli konu 6 aylık bilanço 3 aylık gibi ciro artışı olacak mı ve esas faaliyetten kar devam edecek mi? 1 sonra belli olur.

Sayfa 22/485 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •