Sayfa 22/557 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 4449 madde; 169 - 176 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. arkadaşlar bir konuda anlaşalim lütfen burası forum forumda insanlar düşüncelerini duyumlarını paylaşir , burda gaza getirmek gazdan ayagını cekmek gibi bir durum yok , sen alır kazınırsan bana faydası mı var , alırsan düşerse bana faydası mı var , forumdayız bir duyum aldım paylaştim ve yeterince de pişman oldum , ne haliniz varsa görün

2. ayrıca dünkü linki izlerseniz zaten adam kendisi tekliflerin olduğunu gayet net bir biçimde söylüyor , yok alıcam yok vazgeçtim almaktan gibi lafların kimseye bir faydası yok , ama buda bir gerçek ki bu forumda bu kağidi her fırsatta kötüleyen insanların cokluğu ,

***BAGFS*** BAGFAŞ BANDIRMA GÜBRE FABRİKALARI A.Ş.( Yeni İş İlişkisi )

Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği
    Müşteri (Customer)
    Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı
    Teotrade SA
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı
    31 Aralık 2016 tarihi itibariyle ihracat geliri içerisindeki payı: Teotrade SA: %17
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı
    31 Aralık 2016 tarihi itibariyle ticari alacaklar/borçlar içerisindeki payı: Teotrade SA: --/%8
    İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih
    -
    Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları
    Sipariş miktar ve tutarı (ihracat geliri) önceki ilgili açıklamada belirtilmiştir.
    Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi
    Sipariş miktar ve tutarı (ihracat geliri) önceki ilgili açıklamada belirtilmiştir.
    Açıklamalar

İlgi: 03.01.2017 tarihinde yapılan Özel Durum Açıklamamız
    Yunanistan'a ihraç edilmek üzere Teotrade firmasından alınan AS siparişinin sevkiyatı tamamlanmıştır.
    Saygılarımızla,

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/593234
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

***BAGFS*** BAGFAŞ BANDIRMA GÜBRE FABRİKALARI A.Ş.( Kurumsal Yönetim İlkeleri Uyum Raporu )

Açıklamalar

23.02.2017 tarihinde Faaliyet Raporumuz ile birlikte açıklamış olduğumuz 2016 yılı Kurumsal Yönetim İlkeleri Uyum Raporumuz ektedir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/593235
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by ahmethan214 Yazıyı Oku
    Kardeş alınmanı gerektirecek bir neden yok benm yazdıklarımda seninde dediğin gibi burası forum sen paylaştın başkası paylaştı sıkıntı yok herkes kendini ifade edecek güzel güzel tabiki. Benim hayat felsefem borsada uçacak kaçacak denilen kağıtlara bulaşmamak ve emeklilik fonraının aldıklarından uzak durmak. Battı bitti batacak bitecek kağıtlar mali yapıları uygunsa almak ve emeklilik fonları satıyorsa almak üzerine kurulu senini alınmana gerek yok yani
    tamam sıkıntı yok , ben genel olarak yazdım aslında sizin yazdıklarınıza değil , :-)

7. Benim yazımda arkadaşa kinaye vardı ben hisse alacak olsam birde formu okuyum derim baktım yazılanlar görüşme ters hisseyi almam formada birşey yazmam doğru olan budur yok alacaktimda uçacak kaçacak yazmışlar vaz geçtim herkesin aklı var fikri var kardeşim sağlığın yerindemi ucacak demeylen hisse alinmaz ÇAKACAK demeylen satılamaz bunu sebep gösterip forma yazmakla neyi amaçlıyorsunuz

GT-I8190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by kozdere Yazıyı Oku
    Benim yazımda arkadaşa kinaye vardı ben hisse alacak olsam birde formu okuyum derim baktım yazılanlar görüşme ters hisseyi almam formada birşey yazmam doğru olan budur yok alacaktimda uçacak kaçacak yazmışlar vaz geçtim herkesin aklı var fikri var kardeşim sağlığın yerindemi ucacak demeylen hisse alinmaz ÇAKACAK demeylen satılamaz bunu sebep gösterip forma yazmakla neyi amaçlıyorsunuz

Ayrıca fikrini belirten arkadaşı tenzih ederim sözüm ona gibi oldu ama degil her fikir önemlidir arastirilir akla yatarsa degerlendirilir

Sayfa 22/557 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •