Sayfa 22/185 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 1480 madde; 169 - 176 arası.

Konu: EUYO EURO menkul kıymet yatırım ortaklığı a.ş

1.  Alıntı Originally Posted by camlık Yazıyı Oku
    spk bu hısselerde büyük kazanc elde ediyor,buradan güzel kazandım ,kazancımın % 10 kestıler,toplamda bakıldığında spk büyük kazanc elde edıyor o yuzden ses cıkarmıyor,,kazanandan alıyor,kaybedene kol saatı,,ışlemlere bakıldığında vakıf bank parmağı var,daha detaylı düşüncelerı sızlere bırakıyorum,,
    Spk %10 ne kesti?öyle bir kesinti yok ki?aracı kurum azcık bir komisyon keser o kadar,hisse senedi getirisine vergi de yok artık...

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2.  Alıntı Originally Posted by mutluinsan Yazıyı Oku
    Denizbankta 1.700.000 lot kaldı bu durumda. Son 3 ayda 7 milyon lot satmış. (a1 Capital üstünden)
    nerden cıkardın 1.7 m kaldıgını yok öle birşeytakas g euyo 05.jpg

3. detsekler 0,84-0,75

bu arada oyalanır sonra tekrar haraketlenir.
    Bugünün enteresan tarafı, kimseye satış fırsatı vermeden 0,94-0,95 arasında işlem yapması. Ve her gelene buradan mal vermesi.Mantıken daha gideri avr gibi.
    Bekliyorum intikamınızı almak için.
    Son düzenleme : MGM21; 05-04-2017 saat: 23:07.

4.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Spk %10 ne kesti?öyle bir kesinti yok ki?aracı kurum azcık bir komisyon keser o kadar,hisse senedi getirisine vergi de yok artık...

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yatırım ort hısselerde 6 aydan önce satarsan, eğerkı kar ettıysen karından % 10 kesıyorlar,,,,

5.  Alıntı Originally Posted by camlık Yazıyı Oku
    yatırım ort hısselerde 6 aydan önce satarsan, eğerkı kar ettıysen karından % 10 kesıyorlar,,,,
    Nerden uyduruyorsunuz böyle şeyleri ya. Tövbeler olsun..

6.  Alıntı Originally Posted by camlık Yazıyı Oku
    öyledir haklısın

7.  Alıntı Originally Posted by kafkas026 Yazıyı Oku
    Nerden uyduruyorsunuz böyle şeyleri ya. Tövbeler olsun..
    uydurmuyorum,,araştırın yada aracı kurumla ıtıbata gecın sıze bılgı versınler,,

8.  Alıntı Originally Posted by camlık Yazıyı Oku
    uydurmuyorum,,araştırın yada aracı kurumla ıtıbata gecın sıze bılgı versınler,,
    Yok öyle bişey arkadaşım. O kadar aldık sattık kesmediler ne demek %10 kesiyorlar. Neyini araştırıcam sallamışsın işte.

Sayfa 22/185 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •