Sayfa 220/325 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon
Arama sonucu : 2594 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. İş portföyün karını görünce işi bilenler tokadı bastı. ky bunlardan anlamadığı için gözüne far tutulmuş gibi kala kaldı. Yarın basarlar, atarlar bir iki kemik ortaya. Yersen...

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    vayy herkes burda tabii, ekmek burda... nazar değmesin!
    Buyrun beraber yiyelim

3. Bugünü güçlü yükselişle kapadı, soğuk biraz iyi gider

4. Yarin aksam gelecek bilanco yarini cok volatil hale getirdi..bir asagi bir yukari dut zamani..yarin degil ama carsamba 45 lik plak gibi doneriz ..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. En sevdiğim formasyon oluştu. Break out. Break outlar bu sene çoğunlukla fake çıktı ama olsun, 10 break outun 8 i fake çıkıp 2 si tutsa trendi sürene yeter. 43,76 ya dokunursa onayı da almış olacak.

6. Yine 2x bilançolar geldi diğer aracı kurumlardan bakalım ismen akşama ne gönderecek, kasasındaki portföy büyüklüğü potansiyeli biraz daha yüksek tutuyor.

7.  Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    En sevdiğim formasyon oluştu. Break out. Break outlar bu sene çoğunlukla fake çıktı ama olsun, 10 break outun 8 i fake çıkıp 2 si tutsa trendi sürene yeter. 43,76 ya dokunursa onayı da almış olacak.
    Trixe bakacak olursan tam 0 noktasında kesişti, yukarı kıvırdı ve al verdi. Ben 0 noktasındaki kesişmelere çok anlam yüklemem, böyle testere piyasalarda hemen terse dönebilir. Bir süre daha yatay bantta kalsa idi -0,5 -1,0 aralığından daha güçlü bir sinyal üretebilirdi. O daha manalı olurdu, ama zamanı tam ayarlayamadılar, 15-20 güne daha ihtiyaç vardı bunun olması için.

Al sinyalinin güçlü olduğunun teyidi için piyasanın da güçlenmesi gerekiyor. Piyasa güçlenmezse, bilanço sonrası beklenti gerçekleşti deyu satış gelir. Muhtemelen 50 ye değdirip bunu yaparlar. Satışları karşılayacak güçlü bir alıcı geleceğini de hiç sanmıyorum bu ortamda.

Ben tek lot satmam ama daha önce de belirttiğim gibi bilanço sonrası hemen hemen bütün ky dökülür. Çarşambadan haftaya perşembeye kadar tahtanın momentumu geleceğe dair sinyali üretecektir.

İnşallah güçlü bir bilanço olur da satıcılar istekli olmaz, yoksa nanay.

YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Trixe bakacak olursan tam 0 noktasında kesişti, yukarı kıvırdı ve al verdi. Ben 0 noktasındaki kesişmelere çok anlam yüklemem, böyle testere piyasalarda hemen terse dönebilir. Bir süre daha yatay bantta kalsa idi -0,5 -1,0 aralığından daha güçlü bir sinyal üretebilirdi. O daha manalı olurdu, ama zamanı tam ayarlayamadılar, 15-20 güne daha ihtiyaç vardı bunun olması için.

Al sinyalinin güçlü olduğunun teyidi için piyasanın da güçlenmesi gerekiyor. Piyasa güçlenmezse, bilanço sonrası beklenti gerçekleşti deyu satış gelir. Muhtemelen 50 ye değdirip bunu yaparlar. Satışları karşılayacak güçlü bir alıcı geleceğini de hiç sanmıyorum bu ortamda.

Ben tek lot satmam ama daha önce de belirttiğim gibi bilanço sonrası hemen hemen bütün ky dökülür. Çarşambadan haftaya perşembeye kadar tahtanın momentumu geleceğe dair sinyali üretecektir.

İnşallah güçlü bir bilanço olur da satıcılar istekli olmaz, yoksa nanay.

YTD.
    Çiçek gibi kapandı ya hiçbir sorguya yer bırakmayacak şekilde hem de. 43,76 ya koy stoplossu üzeri senin. He dönse verecek miyim hayır. Bilanço için bekledim ilk kez bir senedi. Bi görelim bakalım ne yaptı sektör lideri

Sayfa 220/325 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •