Sayfa 220/339 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Bir kanal tutturdular gidiyorlar.

Üçgen ve indikatör etkisi bu sefer kırmaya yetecek mi bakalım.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 10 gündür ıkına ıkına verdiğini bir günde gri alıyor hisse toplu yatırım ve emeklilik fonları satmadan çıkmaz bu ****** hisse Kanal vs hikaye yeterli götürmek istesin tahtacı ytd

3. Şimdi

Kanal manal diyoruz da
    Kanalın dışına bir taşarsa ....
    Su yıkar geçer pek Çok şeyi

2019 grafigi

Önce alttan stoplatip

Sonra yıkıp geçmiş herşeyi

Son cümle doğru... Yeterki istesinler.

Tekniksiz olmaz.

Daha haftalikdaki iç içe geçmiş formasyonlardan bahsetmedim.

Tek sorun 12 altında benim gibilere bile 2 kez mal kaptırdı. Mal kaptirmasaydi çoktan gitmişti.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Mal kaptırmayla alakası yok bence toplasan ky cıyız şurada hisse phalı bana göre 550 milyon pd si var şirket bugun kapatıyorm dese dükkanı ederi 150 milyon taş çatlasın 1 e 3 pahalı sözde geleceğe yatırım yaptık neredeyse 1 senedir hissedeym zarardan kara geçmedi bi türlü portföy en az 2 yıllık bir zaman lazım yeniden ivme kazanabilmesi için endeks aşagı düzeltme yaparsa solugu 9 10 hatta 8 liralarda alır ytd

5.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    Mal kaptırmayla alakası yok bence toplasan ky cıyız şurada hisse phalı bana göre 550 milyon pd si var şirket bugun kapatıyorm dese dükkanı ederi 150 milyon taş çatlasın 1 e 3 pahalı sözde geleceğe yatırım yaptık neredeyse 1 senedir hissedeym zarardan kara geçmedi bi türlü portföy en az 2 yıllık bir zaman lazım yeniden ivme kazanabilmesi için endeks aşagı düzeltme yaparsa solugu 9 10 hatta 8 liralarda alır ytd
    pahalı ise sat alırsın 10 / 9 / 8 tl den % 50 kafadan kazanırsın kimsenin kafasınıda bulandırmazsın sana tavsiyedir kimseye değil

6.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

23 Adet teknoloji bilişim şirketi var bunların içinde 10 adeti yazılım diğerleri teknoloji malzemesi al sat yapan biraz içinde yazılım olan şirketler . yazılım olan şirketlerin içinde F / K oranı en ucuzu fonet yazılım şirketlerin kar marjı yüksek olduğu için bu f /k oranı düşük kalıyor 10 yazılım şirketin ortalaması f / k oranı 30 oluyor neye göre pahalı oluyor birde kafana göre fiyat verip şuraya buraya gelir diyorsun grafik ile belirtirsin olur biter inanan inanir inanmayan inanmaz
    yatırım tavsiyesi değildir .
    Sayın kartopu buraya yapıştırmış verileri

Neye göre pahalı.

Bir logo dan daha mı pahalı.

Anlamak zor

Kessinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 220/339 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız