Sayfa 221/347 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon
Arama sonucu : 2770 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Bu arada gelen haberler kap niteliği taşımıyor bizim yatırımcı böyle söylediği için bende kap diye yazdım matriks haber akışı bu gelenler tezgah operasyon çocukları için tam gaz çalışıyor bu haberi kapa bildirerek atmanın hukuki yaptırımları olur fakat soruların önden hazırlanıp sorulduğu çok belli cem akan her konuşmasında baskı altında konuşuyormuş gibi geliyor bana kızarmasından onu çıkartıyorum, zaten çıkıp doğrudan sermaye artırımı yapacağız da diyemez alan alsın satan satsın alım satım tavsiyesini başkasında aramayın bu işin temeli sağlam psikoloji ister
    Son düzenleme : chef.; 20-06-2022 saat: 16:10.

2.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Aynı lot sayılı konya 510 fk 12 dd ile 950 lerde işlem görüyor

Bfren 73 fk 27 dd ile 1115 TL den işlem görüyor

Bizim basiretsiz hisse 24 fk 5 dd lerde 310 lu fiyatlarda

Bedelsiz beklentili hisseler hareketli. Egeen tavan bfren konya %5 lerde. Bu adi hırsızlar hala ş.sizlik peşinde. Allah gani gani ......nızı versin. Başka sözüm yok!!!

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    takası toplu olsa bu da neler yapacak da neyse her şey burada yazılmıyor tahtada beklenti yaratmamak için elinden gelen ne varsa yapıyor yönetim yan hesapları kontrol edecek olsa spk neler çıkartır ortaya neler rahat nakit vakit zırvaları geldi aklıma hahahahah

3. Anma cibiliyetsizi, çomağım yok...
     Alıntı Originally Posted by chef. Yazıyı Oku
    takası toplu olsa bu da neler yapacak da neyse her şey burada yazılmıyor tahtada beklenti yaratmamak için elinden gelen ne varsa yapıyor yönetim yan hesapları kontrol edecek olsa spk neler çıkartır ortaya neler rahat nakit vakit zırvaları geldi aklıma hahahahah
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

4. biz bu mecrada 30 lirada 100 lirada 240 lirada çakallık peşinde koşanları çok gördük sonuç silinmiş tonla yazı ile ittir olup gittiler şimdilerde indikatörleri gelmiyor ama ağaları tv de bu işi devam ettiriyor madem bu kadar geleceğe yönelik projeleri var tahta neden toprağa bakıyor diye sormazlar mı adama sermaye artırımı gündemimizde yok röportaj bitti he he

5. Genel kurula bakılmaz yarın toplansa yönetim kurulu anında bedelsiz kararı alır, demek istiyorlar küçük olsun bizim olsun birde At hırsızları atraksiyon yapsın Vizyon şirket önemli değil Fransız ortak bu durumda niye dursun öyle TV lerde üç beş reklam ile olmaz

6. Kayıtlı sermaye sisteminde değil şirket. Olağanüstü genel kurul yada yıllık olağan genel kurulda karar alınabilir.
     Alıntı Originally Posted by Kakavan Yazıyı Oku
    Genel kurula bakılmaz yarın toplansa yönetim kurulu anında bedelsiz kararı alır, demek istiyorlar küçük olsun bizim olsun birde At hırsızları atraksiyon yapsın Vizyon şirket önemli değil Fransız ortak bu durumda niye dursun öyle TV lerde üç beş reklam ile olmaz

7. Bizde de ne şans var be birader. Bula bula İMKB deki en şahsiyetsiz tahtacıya denk gelmişiz...Keza şirketin zihniyeti de öyle..

8. Bunlarda vizyon diye bir dert yok adam gibi yatırımcıyı koruyacak olsalar maliyetsiz finansmana çok daha rahat ulaşırlar hem de bunları sizden benden iyi biliyorlar ama amaç tahtadaki hırsız ekibi beslemek yoksa büyüyecek şirkete kim yatırım yapmaz 5 pdd değil 10 da olur 20 de sonuçta bu mecrada akıllı yatırımcıların temel amacı büyümedir fakat hırsız ekip doymadan şirket büyümeyecek sanırım ;) aynı ekip he demeden fabrika satıldı kesin rakamlar da şunlardır denmeyecek göz göre göre dümen devam ediyor size borsada büyüyeceğim dedikten sonra primlenen en az 10 sanayi şirketi çıkartırım hem de hepsi kısa zamanda olan şeyler borsa geleceği satın alır bunlar her gün düşürerek neyi satın alıyorlar satsınlar bakalım büyücek şirketi ben alırım gücüm yettiğince
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 221/347 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •