Sayfa 222/734 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322722 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Su anda sizin yazdıklarınızı okudum ,akıl tutulması yaşıyorum.
    Lütfen benim uc gündür Vakko ile yazdıklarını dikkate almayın.
    Ben yazdığım andan bugüne zararda olanda yok.kimsenin vebalı ile ilgili bir durum da şuan oluşmamış.
    Bu ne menem bir işmiş.
    Yazılanlara bak...ben kimmisim de haberim yokmuş.
    Lütfen hakkımda yazmayın.bu andan itibaren de okumam sanirim.
    Özelden yazdım demiş biri ,inanin ozelden nasil okunur yada nedemek onuda bilmem.
    Uyeligim zaten bir haftalık.yazmayi bile çözemedim burada kaldiki yeni nick alıp yada ozelden cevap vereyim.

Neyse kimsenin vebaline girmemişken ben yine pasif üye konumunda kalayım.

Hepinize hangi hisse iseniz bol kazanclar.
    Iyi aksamlar

2.  Alıntı Originally Posted by emireymen40 Yazıyı Oku
    Bugün %15 yap ertesi gün tabana doğru git hesap soran yok neden çıktın neden indin diyen yok spk dahil patronun altına yatıyor tamamıyle anlaşmalı hırsızlık öbür dünyası var diyeceğim ama orada da herkes kendi derdine düşecek bu dünyada yaptığın yanına kar kalacak ytd

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    vestel, tukaş, adese ve son olarak bugün de gerel.... muhtemelen pazartesi de vakko olacaktır. takasları sizi yanıltmasın, normalde bu takasa göre kağıt uçacak dersin ama finansmanın girdiği bu tür tahtalarda bir sonraki işlem gününe anlamsız düşüler oluyor. ytd..........

3.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    vestel, tukaş, adese ve son olarak bugün de gerel.... muhtemelen pazartesi de vakko olacaktır. takasları sizi yanıltmasın, normalde bu takasa göre kağıt uçacak dersin ama finansmanın girdiği bu tür tahtalarda bir sonraki işlem gününe anlamsız düşüler oluyor. ytd..........
    Hisse a b c grubu önemli değil yeter ki patron vicdansız olsun her şeyi yapıyor spk da hiçbir önlem almıyor neden alsın ki böyle patronlar olmazsa borsanın günlük işlem hacmi genel olarak düşük kalır ha bi de açıkçılar var sen sanırsın ki bugün açıkçı sıkıştı bugün açıkçı kaybetti ondan çıktı der hisseye dalarsın ertesi gün bi bakmışın açıkçı dünkü kaybettiğinin kat be kat fazlasını kazanmış ve hisse tabana yaklaşmış çünkü açıkçı patronla anlaşıp bu işe girer eğer anlaşmazsa ozgyo daki gibi olur açıklar kapanınca spk görevi devralır ve açık yasağı getirir ky 2. darbeyi yer YTD

4. Borsadaki işlem hacminin düşmesi ülke için sıkıntılıdır patronların işlem hacmini yüksek tutması onları stediği gibi alavere dalavere yapmasına serbestlik sağlamıştır YTD

5. Ky nın yapacağı tek şey sabredip beklemek ve bunların oynadıkları oyuna aldanıp umutsuzluğa düşmeden daldan dala atlamadan hedefi beklemesidir ama bu söylediklerim çoğu ky yoktur ben de dahil Allah yardımcımız olsun YTD

6. benim anlamadığım şey ben şirketi araştırıyorum sağı solu arıyorum. görüştüğü firmalar, şirketteki hareketlilik, bilanço detayları , temettü beklentileri her şeyi araştırıyorum. bu arada bazı bilgilere ulaşıyorum. bunları çıkıp da burada açık açık yazamayız. belki ina edebiliriz yada yuvarlak konuşabiliriz. o yüzden açıklanmamış bilgileri burda paylaşmalarını beklemeyin.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7. pasta atabilecek yok mu arkadaşlar

8. Ne kadar boş beleş adam var arkadaş kenanx denen arkadaş bir şeyler paylaşıyor belki adam haklı doğru söylüyor yardımcı olmak istiyor olamaz mı adama yüklenerek yalan yanlış şeyler söyleyerek ne kazanacaksınız bırakın zaman göstersin haklılığını haa haklımı çıktı ne yüzle burda yazı yazacaksınız haa haksız mu çıktı mal mı pazarlıyor zamanı gelince iki kelime ederiz hakkını veririz görür ama böle insanları linc ederek bir yere varamazsınız arkadaşlar bırakın adam kelamını anlatsın ayrıda adamı tanımam görmem

Sayfa 222/734 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322722 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •