Sayfa 222/645 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon
Arama sonucu : 5158 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Bu siyaset sahnesindekikerin birbirleri için söylediğinden yola cikarsak temiz birini bulmak zor.
    Birde sol cenahta olanları yazsan birbirlerine düştüler bırak rakiplerini.
    Yani demem odur ki bu siyasetci mayası böyle
    Al burini vur öbürüne.
    Bunlar için forumu kirletmiyelim
    Sağlıklar
    ex-cin,ali nasilsin coktandir yoktun?

Kokusmuslugu normalmis gibi gostermeye calismak olmuyor mu bu? Ayrica ulkeyi yoneten, yani hayatimi etkileyen, beni ilgilendiren sol-sag-orta degil, hukumet.

Borsayi etkileyecek Ekonomi Bakanina en tepeden "Kamu bankasini dolandirdi" deniliyor.

Bunu sorgulamayalim, her zamanki gibi laf-olsun-torba-dolsun, camur-at-izi-kalsin diye konustu diyorsun yani.

Dogru diyorsun bence, ama oncekini yine ayni kamu bankasinda vatansever Zarrak cikinovalarla butun dunyaya 60 milyon euro alip hayali ihracat yaptirirken anlatmisken icime de bir suphe dusmuyor degil acikcasi. Hak vermez misin?

NATO baski oluyor gibi. Bayramdan once, turizm sezonu dolarin gitmesi yine gelecek sermayeye peskes icin yapiliyordur muhtemelen.

3. Sermayeye peşkeş konusunda İnanın yerlisi yabancısı fark etmez 90 larda reel tahvil faizi ile milyarlarca dolar kazanan holdinglerin vatana millete Helallik borcu vardır

Bunu kendileri de bilir bu yüzden Spora Sanata ve Tıpluma bu paraları harcamalarını dilerim ama temel konu eğitim ve cari açıkla savaş cari açıkla savaşmanın ilk aşaması ithalatçı lobi ve. Ari açığı ülkeyi nato esaretinde dilekleri gibi yönetmek isteyen malum mandacılardır lobicileri mandacıları devleti içindeki uzantılarını yenmeden cari açık kapanmaz

Cari açık diyelim bir kozmetik ithalatının aynı Çin Kore japonya ve Rusya gibi o kozmetik ürünler türkiyede üretecek know how zeka ve imkanı kurarak önleyeceksin 10 milyar dolar para dışa kaçmayacak kim bu projeyi istemez ki ama işte uğraşan yok CARİ Açık sorunuyla makul Avrupa ülkeleri esir almış ilaç kozmetik ve market rafı ürünleri bu saçmalığa dur demek şarttır .

Sabundan öte kaliteli şampuan kaliteli cilt kremi ve karışık önleyici üretmeyen yerelde fabrikasını kurmayan ülkemiz cari açık diye zırlamasın manda ve himayeye devam biz buna müstehakız

Sömür ey avrupa sömür ey abd türkiyede zeka bu kadar sömürülmeye Dibine kadar cari açık ve krizlere şayil bir ülke bu kafayla !! Acı gerçek bunlar !

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
    poncik`i sonunda minciklamaya basladilar
    bakalim n`olcek

5. Siyasetçiler kimyadan ilaçtan makine ithalinden yan sanayiden anlamaz bürokrasideki lobiler ve dış minnaklar ise seve seve ülkeyi teslim eder Cari açık politikalarına kimi sektörün ithalat ve pazarlamacı firmaları cari fazla umurlarında olmaz ise ülke şeytana emanet olmuş demektir kriz cumhuriyeti olur !!

Şeytan CARİ AÇIKTIR BU SÖMÜRÜ DÜZENİNE dur demek gerekir halk siyasete baskı yapmalı benim tek malı şampuanım bile yok kepek önleyici saçı besleyen demeli bu kepazeliğe son vermek lazım Bilim ülkesi olmadık olmadık yazık oluyor ülkemize !!!

Kepek önlemeyen şampuan yoksa tabi fransız İngiliz malı alman malı kullanır halkın derdi çok ama bu skandal bir olaydır bu kabul edilemez hacı Şakir’le yerli malı sabunla saç yıkayan yurdum insanı ise müstesnadır ! Onların ellerinden öpüyorum !

Allah’a emanet olmak için Kurtuluş savaşı gibi cari fazla savaşı vermek gerek çoğu dev ülke bu cari açık politikasını milli güvenlik sorunu görür bence bu durum sürdürülemezdir .

6. Bankalar bugün güzel bir işaret verdiler

DÜN DOLAR BAZINDA OBO konuşuluyordu 2 li tepe iman eden bir borsa bakış açısı güya yaz borsada süründürürler diye yine 230 dolar hedef veriyorlar 5430 puana denk gelir

Bu akşam 5400 kapatsak bile düşecek bir 200-230 dolar bandı olduğunu sanmam bu zorlama hareketlerden gına geldi .

Bayram öncesi 6000 puan dolar 25 tl olursa dağa yukarı test beklentim sürüyor Ytd yakışabilirim testere devam edebilir , devam ederse

5150 -5750 bölgesi izlenmelidir .Ytd

Iyi yerlerden giriyorsun ama Haci Sakir artik Colgate'in. Para satin alir, bu is boyle.

Mandacilar da kimmis Deniz Kardes? ABD asiklari diyorsan dunyada ABD'den en fazla nefret edenler Turkler idi 2012-13'lerde. %80 gibi. %95 falan olmutur.

Mandaci BBVA'nin 6 milyar dolar verip aldigi hisseleri gelip 5 sene sonra 1 milyar dolara almasina sebep olana daha uygun bence.

8. Bu yapılanlar kar realize değil dolar 24 tl de 230 dolar borsada kar reAlize olmaz 260-300 dolarda ise çok kısa vade düzeltme olur

Bugğn bence silkeleme yapılıyor yarın akşama kadar devam edebilir de hatta cuma sabahına kadar maksat yatırımcıyı psikolojide yıpratmak yormak malını kesin almak ikili tepe obo ile kandırmak bana 220 dolar altı makul gelmiyor .

Endekste 4500 puan seviyesine yine geldik dolar 19,50 tl işin özetle

1 Bir ARPA BOYU YOL ALMAYAN bir borsa var

Yalan dünya YALAN BORSAMIZ !!!

İnanmayınız malınızı ucuza bedava vermeyiniz alırlar hem de 6500-9500 zıplatır ordan satarlar !!!

Arap fonlara bu borsadan çok ekmek de çıkar görüntü böyle !!!

Sayfa 222/645 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •