Sayfa 223/325 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 2597 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. İsmen dunku ve bugunku hareketleriyle kumar tahtasi oldugunu teyit etti.Gerci borsada cogu kagit boyle.İsmen kurumsal dedik mudade etmezler dedim cilk cikti..Muhtemelen bugun yarin son gunum bu tahtada ha zararmi ettim hayir bunca maceraya ve yatirilan sermayeye gore fos.Gotur gunluk mevduata yatir inan ayni parayi alirsin.Burda bide bunun keyiflerini ve egolarini pofpof luyoruz.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Break out fake çıktı. Gelsin o vakit bilanço.

3. Toplayacakti birileri set koydu 150 bin lot 42,7 e. Ugrasamadi kızarık endekste. Deniz uzun süredir taşıdı hisseyi bilanço günü kustu. Artık bilanço konuşacak ben yüzde 50 risk alabildim görelim bakalım ne gelecek

4. KAP: ISMEN IYM [ ] İŞ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. Kar veya Zarar ve Diğer Kapsamlı Gelir Tablosu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1212665
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8b8650c93b08df
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Hayırlı olsun genel kanı daha başarılı tahmin etti,benim tahminim 8 üstüne atması idi. Kasada biriken nakit şirket için oldukça pozitif hacimler gevsese de kasadaki para bambaşka yerlere hazırlar ismen i.

6. 2 milyar tl lik vergi kãrdan inilmiş.... Vergi ödemesi olması 9 milyar uzeri beklenti gercekleşmis olacaktı... Herhalde depremle alakalı vergi ödemesi öne çekilmiş olabilir....

SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

7.  Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Break out fake çıktı. Gelsin o vakit bilanço.
    Ne dediysem o

8. Hayırlı olsun..Beklendiği gibi güzel geldi..
    İyi bilanço getiren şirketler mevcut riskler sebebi ile genel olarak olumlu fiyatlanmadı şu ana kadar... Aracı kurumlar da...

Ama İsmen savaş sonrasında da çok satış yemedi...Bir yerin altına hisseyi vermiyorlar..
    Savaş biraz durulunca hızlıca fiyatlama olacağını düşünüyorum....

Sayfa 223/325 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •