Sayfa 223/391 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 3127 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 3

1.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    elden ele uzatalım merkez bankası başkanına para topluyoruz...

%80-90 enflasyonda yandaşlarına %15 ile para dağıtırken düşüneceklerdi...

hem ayranım dökülmesin hem bişeyler olmasın olmuyor...

%50 faizle bir sene devam edin fiyatlar düşmeye başlar...

şu anda faiz geliri kiranın 10 katı...

işte bir sene sonra evin fiyatı ne olacak orası soru işareti?
    Şu anda gündemde otomobil firmalarının yıl sonu kampanyaları var. Sonuçta ikinci el araçların fiyatı sıfırını geçemiyor. Hele bir yılbaşı geçsin konut konusuna bakarız.

2.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Şu anda gündemde otomobil firmalarının yıl sonu kampanyaları var. Sonuçta ikinci el araçların fiyatı sıfırını geçemiyor. Hele bir yılbaşı geçsin konut konusuna bakarız.
    Otomobilde son dönemde medya ve sosyal medya aracılığıyla kampanya ve indirim gürültüsü çıkarıyorlar. Şöyle bi baktım dişe dokunur bi indirim görmedim. Ama durgunluk var, indirim var diye milleti iyi gaza getiriyorlar, satış rekorları kırılıyor.
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Mafya, 211 daireli siteye çökmüş! Kapı kilitlerini değiştirip evleri başkasına kiralamışlar

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/m...islar-42349975

4. Kelepir arsa peşindeyken dolandırılan Bülent Uygun'a şok suçlama: "Mafyayla evlerimi aldı"

https://m.sabah.com.tr/galeri/yasam/...-evlerimi-aldi

5. Adam konut yatırımcısına düşman
    Borsa yatırımcısıyla kavgalı
    Bakıyorum ne yatırımı yapıyor bu adam
    Tesla 350 dolar hedefiyle tutuyorum diyor
    Tamam para kazanan haklıdır da tesla kaç yıl sonrayı fiyatladı ?
    Borsayla gençliğinde tanışıyor hala trade kovalayıp gününü grafiklerde geçiren adamlar, bloombergi sadece dolar kuruna bakmak için açan emekli konut yatırımcılarına düşman �� valla ev sahabı beton yatırımcısı hüsnü dayı yıllık en azından %3 roisini alıyor grafik mrafik de ugrasmiyor. Torun seviyor
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

6. https://www.bbc.com/turkce/articles/cpdlz1nxp7do
    "Hollanda hükümeti, kiracıları yüksek kira artışına karşı korumak amacıyla, yeni yılda özel sektöre ait konutlardaki artış oranını sınırlandırdı. Buna göre ev sahipleri enflasyon oranın üzerine en fazla yüzde 1’lik bir artış getirebilecek.

Hollanda İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, 1 Ocak 2024’ten itibaren geçerli olacak en fazla yüzde 5,5 oranında artış sınırlaması, enflasyon ve ortalama ücret artışına göre belirlendi.

Hollanda’da resmi verilere göre, geçen yıl Aralık ayından bu yana ortalama enflasyon oranı yüzde 4,5 olarak gerçekleşti. Hükümet, ev sahiplerinin bu oranın üzerine en fazla yüzde 1’lik bir artış getirebilecek."

Hollanda kapitalizmin bir neferi olarak %2,5 yerine %5,5 tercih etmiş

7.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    Adam konut yatırımcısına düşman
    Borsa yatırımcısıyla kavgalı
    Bakıyorum ne yatırımı yapıyor bu adam
    Tesla 350 dolar hedefiyle tutuyorum diyor
    Tamam para kazanan haklıdır da tesla kaç yıl sonrayı fiyatladı ?
    Borsayla gençliğinde tanışıyor hala trade kovalayıp gününü grafiklerde geçiren adamlar, bloombergi sadece dolar kuruna bakmak için açan emekli konut yatırımcılarına düşman �� valla ev sahabı beton yatırımcısı hüsnü dayı yıllık en azından %3 roisini alıyor grafik mrafik de ugrasmiyor. Torun seviyor
    Teslaya laf yok. Tesla hissem yok, evet pahalı gibi gözüküyor. Teoride şu anki başarısını rakiplerinin daha iyi araçlar çıkarması ile kaybedebilir. Ama herkes biliyor ki elon musk şapkadan tavşan çıkarabilir. Zira hiç bir başarı adam için yeterli değil.

8. https://twitter.com/haberaktifcom/st...06226070814832

"Süt fiyatları bazen markette artmıyor ama TÜİK istatistiklerinde arttığını görüyorum. Apartman görevlimiz olan Sadık Abi’ye de çoğu zaman fiyatları soruyorum. Onu sorguya çekiyorum. Ben ‘indi’ diyorum. O ‘inmedi’ diyor. Sürekli “Fiyatlar inmedi, istersen git şu soğanın fiyatına bir bak†diyor."

O kadar saçma bir ülke ki TCMB başkanı resmi istatistik kurumuna inanmıyor sadık dayıya soruyor.
    Bir de ev sahiplerine bütün kesimlerden saldırı var bir Mehmet Şimşek kaldı ev sahabını topa tutmayan.
    Muhtemelen vergi ödemeyen ev sahabı kesime sinirliler para bassanıza işte bedava vergi ruhumuz duymuyor neden basmiyorsunuz
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

Sayfa 223/391 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •