Sayfa 223/1022 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon
Arama sonucu : 8174 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Genel kurul bildirimi ve kâr payı dağıtım teklifi bu perşembe ya da daha erken açıklanır muhtemelen, şu Ereğli yi aldım alalı gelir vergisi beyannamesini unuttum, seneye hatırlatır inşallah...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bugün de zengin olamadık. Kocaerciler parayı koyacak yer bulamıyorlar her gün tavan. O da çelik bu da çelik. Adaletin bu mu dünya

Ytd

3. temettü vermez de, eğer verecekse ucundan azıcık ve her şey mittal içinse, o sattıktan sonra Kap gelmeli...

4.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    temettü vermez de, eğer verecekse ucundan azıcık ve her şey mittal içinse, o sattıktan sonra Kap gelmeli...
    Yanlış hatırlamıyorsam Mart sonuna kadar GK toplantısını yapmalı ve toplantıdan en az 30 gün önce bildirmeli...enflasyon muhasebesi ile ileri atıldıysa tarihler bilemiyorum

5.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    Yanlış hatırlamıyorsam Mart sonuna kadar GK toplantısını yapmalı ve toplantıdan en az 30 gün önce bildirmeli...enflasyon muhasebesi ile ileri atıldıysa tarihler bilemiyorum

anladım, bu detayı bilmiyorumdum... 1 tl de bugün gitti, temettü... önceki satışta böyle düşmemişti, 40 lara gelebilir bu hızla eğer böyle giderse...

6.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    anladım, bu detayı bilmiyorumdum... 1 tl de bugün gitti, temettü... önceki satışta böyle düşmemişti, 40 lara gelebilir bu hızla eğer böyle giderse...
    Bence en fazla 3tl temettü daha kaybeder sonra 20-30 TL alırız

7.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    Bence en fazla 3tl temettü daha kaybeder sonra 20-30 TL alırız

1 dolar yani?

8.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku

GK toplantısı mart sonuna kadar yapılmalı ve en az üç hafta önce çağrısı yapılmalı. Mart sonu zorunlu olmasına rağmen yapılmamasının herhangi bir yaptırımı olmadığından ve bu süre düzenleyici nitelikte olduğundan sonra yapılmasında herhangi bir engel bulunmuyor. Enflasyon muhasebesi sebebiyle gk ler için herhangi bir erteleme yok ama finansal tabloların açıklanması için 10 hafta süre verildi. Ereğli döviz tuttuğundan enflasyon düzeltmesi yapmadı, dolayısıyla onu etkileyen herhangi bir şey yok.

Sayfa 223/1022 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •