Sayfa 224/374 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon
Arama sonucu : 2991 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. Güzel Bi haber gelse de tavan olsa artık, tam havası

2.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Güzel Bi haber gelse de tavan olsa artık, tam havası
    6 milyarlık Türkcell antlaşması geldiği zaman 2.5 taban yemişti çok bekleriz biz o haberi gerçi vereceği bir haberde yok hikayeside yok

3. karelden çok beklentimiz var ama malesef kaderine terk edilmiş gibi bir hali var....hayallerimiz vardı karelle ama umut vermemeye başladı...yatırımcının hisse ile bağını dengede tutamayan bir tahtacısı var...

4.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    2020 yılının mayısından bugüne bu hissedeyim bir bedelsize 2 bedelliye katıldım güvendiğim için ama maalesef dohol bu hisseye girince ne güvendim kaldı nede dayanacak sabrım öyle ortak olduğum 1-2 milyonda değil paranın 1 yıldır erimesini görünce insanın sabrı tükeniyor…birde bu yangın işi çıktı..hisse yıllık 400 milyona dolara yakın ciro yapıyor bir kap atmıyor…bunlar iyice şerifsizleştiler…
    katılıyorum ortak çok beceriksizler...

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Umudumuz da mühendis kardeşler zaten, ben guveniyorum, yari yolda bırakmazlar, dunya devi Nokia, Aselsan, suud sirketi, tum kurumsal operatorler guvenip de iş birliğine girdiler, tedarikçi olarak onları sectiler, öbür ortaktan hayır gelmedi gelmez de, bunu anladık.
    ortak karelin kalitesini sorgulayacak değiliz ama hisse ölü..

Hisselerin kötü bir huyu vardır, er geç değerini bulur. 😂

Şu an bizi sırtlayıp götürecek sağlam bir spekülatör yok maalesef. Tahta da hesap kitap bilen iyi fon yöneticileri var. Malı almışlar bekliyorlar. Günlük bakarsak bizi şu an üzüyor ama ilerde fazlasıyla bizi mutlu edecek. En azından ben öyle olduğuna inanıyorum.

Ayrıca forumda bazı arkadaşlar sanki silah zoru ile hisseyi tutuyorlar. Bu kadar rahatsız olup hisse tutmak nasıl olur, inanın anlamıyorum. Yangın ile şirket ilişkilendiriliyor, öyle olduğuna ihtimal versem bir gün durmam satarım.

Bir de belirtmek isterim ki, dışardan göründüğü gibi borsa da kolay para yok. Hele riskli pozisyon aldıysanız, acı çekmeden kazanamazsınız.

7. şirket satışları iyi ama ortada ne kap var ne bir anlaşma...piyasanın oluşması için şirketinde yardımcı olması lazım....yardımcı olmazsa yatırımcı 200 milyon zararı konuşur bedelliyi konuşur yangını konuşur....yatırımcının kötü algısını dağıtacak hamle yapmalı şirket....bu kadar malı kime satıyorsunuz hiçbir açıklama olmadan iş anlaşması olmadan...bu şirketin yatırımcı ile ilişkisi çok zayıf malesef iplemiyorlar yatırımcıyı...

8.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Hisselerin kötü bir huyu vardır, er geç değerini bulur. 😂

Şu an bizi sırtlayıp götürecek sağlam bir spekülatör yok maalesef. Tahta da hesap kitap bilen iyi fon yöneticileri var. Malı almışlar bekliyorlar. Günlük bakarsak bizi şu an üzüyor ama ilerde fazlasıyla bizi mutlu edecek. En azından ben öyle olduğuna inanıyorum.

Ayrıca forumda bazı arkadaşlar sanki silah zoru ile hisseyi tutuyorlar. Bu kadar rahatsız olup hisse tutmak nasıl olur, inanın anlamıyorum. Yangın ile şirket ilişkilendiriliyor, öyle olduğuna ihtimal versem bir gün durmam satarım.

Bir de belirtmek isterim ki, dışardan göründüğü gibi borsa da kolay para yok. Hele riskli pozisyon aldıysanız, acı çekmeden kazanamazsınız.
    Sayın 4N1K1H, bence de şirketin yangınla ilişkilendirilmesi çok yanlış, bunu doğru kabul edersek eğer kendi fabrikasına bunu yapan bize neler yapmaz diye düşünmek gerekir bence 😂 şahsen bu ihtimali en ufak bir şekilde düşünsem bu kadar yıllık yatırımıma acımaz satar çıkarım, bir de her durumda iyide de kötüde de şirketin kötü olduğunu yürekten savunan var, şahsen ben Karel den bu kadar umudumu kesmiş olsam satar mutlu olacağım başka bir hisseye geçerdim.

Gxsmoduj Ozan beyin birkaç beğendiğim sözlüye size destek vermek isterim.

"Bizim yatırımcı ışık nereye tutulursa oraya bakar oysa tohum karanlıkta filizlenir"

"Değer yatırımı veya büyüme yatırımı uzun vadeli planlar projeler içerir, bu tip yatırımlar hergün onlarca hissenin tavanlarını gördükçe belki ızdırap gelir, sabrınızı sınar ama bir kaç yıl sonra bir bakmışsınız etrafınız hep çiçek açmış"

Karelin çok güzel beklentileri var ama epey süredir baskılanıyor, sabrı çok zorluyor ama her gecenin bir sabahı mutlaka olur, ben Karel deki potansiyele inanıyorum.

Sayfa 224/374 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •