Sayfa 224/987 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Tavuklar isyan edip ayşe teyzeyi öldürüyor mu filmin sonunda moruk.Tavuk bu ya bir şey yapamaz,işi bu zaten yumurta vermek ve kesilmek.Onların misyonu bu.
    Abi senin anlıycağın dilden son kez tabi
    Bana da yazık artık)

Biz fed in taşeronuyuz Malezya filan
    Abd nin değil ki,

Abd fed e çökünce
    Ona ait o tüm alt bileşenlerde
    şey altında kalıcak

Orta 2 tarih kitapları

Biz yenilmedik birinci dünya savaşında
    Almanya yenildi diye
    Hükmen mağlup birakıldık

2.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    O işi hala çözemedim sn achiles ,kim yapıştırdı kime yapıştırdı,sabah nasıl yerine koydu,hala kafamda muamma.Ortada kayıp bir para var.
    Hiç bir şey yoktan var olmaz, varken yok olmaz...satış rakamı belli, 10.000 dolar sattım 18 den 180 bin TL sabah döndüm 10.70 den 16.822 dolar...6822 doları bana gelmiş demek ki MB nin sattığından...

O ayrı mesele...

Önden dense ki, böyle böyle bir enstrüman üzerinde çalışıyoruz, yakında devreye sokabiliriz, zaten kur 14 ü geçmezdi ki...gece yarısı 14 ü görür, milletin gördüğü göreceği 13.5 olurdu..

Birileri zengin olamazdı tabi..

Biz DTH sahipleri tam kadro satmamışız hatta ertesi gün 1.6 milyar dolar almışız.Olay tamamen bizim dışımızda gibi duruyor.Yani 20 aralık gecesini kastediyorum.Ondan önce elbet yüksek kurdan herkes aldı.Ama o gece bizlerden alan satan çok ama çok azdır.O gece neler oldu ilerde bu konu çok gündeme gelir.

4. RTE nin konuşmasına bakınca bunlar sanki muhalefet için tuzaklar. Sürekli değişen modellere konuşan eleştiren muhalefet kes yapıştır ile yandaş medyada baya bir malzeme yaparlar.

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Hiç bir şey yoktan var olmaz, varken yok olmaz...satış rakamı belli, 10.000 dolar sattım 18 den 180 bin TL sabah döndüm 10.70 den 16.822 dolar...6822 doları bana gelmiş demek ki MB nin sattığından...

O ayrı mesele...

Önden dense ki, böyle böyle bir enstrüman üzerinde çalışıyoruz, yakında devreye sokabiliriz, zaten kur 14 ü geçmezdi ki...gece yarısı 14 ü görür, milletin gördüğü göreceği 13.5 olurdu..

Birileri zengin olamazdı tabi..
    İyi de sizin hesapla DTH larda merkezin sattığı rakamın çok üstünde artış olmalı.O gece çok satış olduğu söyleniyor DTH lardaki artış sadece 1.6 milyar dolar.Bu hafta göreceğiz geçen hafta merkezin ne kadar rezervi eksilmiş DTH lar ne kadar artmış

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    O gece o makaslarla o kadar doları o seviyelerden kim hiç korkmadan aldı,o satışları karşıladı,ve o para şimdi nerde.
    Borsada sığ hissede tahta nasıl yapılır, tahtacı ne iş yapar, onu düşünün, anlayacaksınız...

Kendi alışlarıyla beraber alış kademesine çakıyor, kaldırıyor, yeni alıcı geliyor kademeye paçal yapmaya tahtaya destek atmaya çalışan, haşırt bi daha çakıyor....

Aşağıya gitmesin diye mesela, devasa alış koyarlar takoz denir, birisi büyük bir alım yaparsa, cart diye onun aldığı fiyatın 2 kademe altına basar, devasa bir takoz koyar kimsenin alamayacağı kadar satış kademesine...

Kimin sattığı belli...sabah tahtanın durumu belli...bu kadar mal nereye gitti olur mu...bir sürü piyasa var, fx, vadeli, bankalar arası...gitmiştir bir yerlere...DTH hesabı 1.5 milyar dolar artmış, bakın 1.5 milyarının nerde olduğu belli...

7. Veri setlerinin makyajsız olduğunu nereden biliyorsunuz ?

8. Kamu bankalarında ki altınlari hazine aldı. Hazine yp cinsinden tahvil çıkardı kamu bankaları bunu aldı eksiyi kapattı. MB habire döviz satıyor bunu vatandaş alıyor. Bunun %25 i tekrar mb geçiyor. MB bunu tekrar satar biz tekrar alırız tekrar %25 MB ye geçer. Bitmez bu para

Sayfa 224/987 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •