Sayfa 225/371 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon
Arama sonucu : 2961 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

Tmsf nin kap haberi kurbanı olduk. Resmen çaktılar. 103 maliyet. Teorikte dün geçirdiler

2. Aldığım günden beri düşüyor m k kağıdı... kap haberi vs hepsi mal çakmak için kullanılıyor. Kozaa ipeke en az % 20 fark koydu son 1 ayda. Kap kozal a geldi kozaa % 6 bu yüzde 1 yaptı bugün kozaa neredeyse artı kapattı bu dünkü primini tamamen verdi... bunlar ayni grup değil mi? Allahını seven bilgisi varsa paylaşsın

Alıntı Originally Posted by Dre.xty Yazıyı Oku
    Aldığım günden beri düşüyor m k kağıdı... kap haberi vs hepsi mal çakmak için kullanılıyor. Kozaa ipeke en az % 20 fark koydu son 1 ayda. Kap kozal a geldi kozaa % 6 bu yüzde 1 yaptı bugün kozaa neredeyse artı kapattı bu dünkü primini tamamen verdi... bunlar ayni grup değil mi? Allahını seven bilgisi varsa paylaşsın
    Ana şirket kozal. Kozal varsa ipeke, kozaa var. Bilançoları ipeke kozaa hepsi sahte, kağıt üstünde kozal karı payları.Kasalarıda tamtakır bomboş, gözüken paraları da kozal ın. Sinek avlıyorlar, 2 side boş şirket kozalın yanında. Bana göre ipeke ve kozaa boş şirketler, görmeyen olabilir saygı duyarım. Tek lot almam, tek lot satmam 2 sindende. Varsa yoksa tek gerçek kozal dır. Kozal temettü dağıtacakki, ipeke ve kozaa karnı doysun. İkiside aç şirket. Tpao ile üretim yapıyormuş ipeke! Yaw hasılattan aldığın %9 be! Karın ne olaki ve suudi arabistan kuyusu değil burası.
    Verhasıl kelam, kozala böyle 5 para etmez, gitmiyor muamelesi yapmaları gayet doğal çünkü tmsf bu şirketi ya satsın, ya genel kurulu acilen bi şekilde toplayıp temettü veya bedelsiz versin. 7.2 milyar tl nakitin var ama 78 milyona yaptığın 3 5 okul spekülasyona alet oluyor. Hisse ver milli eğitim bakanlığına u%10 aldığı temettülerle her sene 20 30 okul diker.

4. Değersiz bir haberle kucağa mal verdiler.KAP a gelen haber kurumsallıktan uzak
    Rezalet bir süreç

Elin ingilizi mahkemeyi. Sonuçlandırıyor, bizimkiler davayı 2022hazirana atmış. Gelde çıldırma. Tmsf de biraz daha kalsın istiyorlar herhalde lakin ekimde burdaki bi arkadaşın dediği yasa geçerse, satılabilmesi ile ilgili,meclis açılınca cümbüş gelir herhalde

Adam gibi alan satan yok. Full robotik işlemler.

Tabi herkes türkiyedeki mahkemenin nasıl sonuçlanacağını zaten biliyor. İhtiyaç bi maden raporu, yeni saha kapa bunları at tmsf. Haber attın kağıt göçtü.bizde kozala ortağız.

8. Acaba bu yönetim ve kayyum yerine simitçi atansaydı hissenin durumu bundan daha kötü olur muydu. Hissenin halka açık kısmının değeri 4,5 mlr tl şirketin kasasında 8 milyar. Neredeyse şirket bu hisseleri iki kez satın alabilecek nakde sahip. Yönetim ne halt yiyor şirketin bu fiyatlarda gitmesine seyirci olarak bakıyor ama maaşı almayı biliyorlar. Ey yönetim harika performans gösteriyorsunuz... devam elbet bu performansınızın mükafaatını da Rabbim size verir.

Sayfa 225/371 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •