Sayfa 225/485 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon
Arama sonucu : 3879 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Takas lütfen

2.  Alıntı Originally Posted by hissesiz Yazıyı Oku
    Neye kime ve nasıl 20 üzerinde kapanacak. Yapmayın insanlar okuyup hisse alıyor. Küçük yatırımcı nin elinde patlıyor kağıt. Borsa duygusal bir iş değil. Kağıda bağlanıp hayal kurmayın. Bu belirsizlikte hiç bir şeyin garantisi yok. 9.88 üzeri önemliydi sabah açılışta 10 üzeri tekrar deneyecektir . Kalmazsa geri çekilir. Ytd

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bir ortak 38 yazınca ben 20 TL dedim neden zirve noktası bir daha 20 TL görür mü zor biraz bu hisse beklenti o kadar güçlü olsa 20 TL den buralara basarlarmıydı ki 38 olsun hele bazıları logo karşılaştırıyorlar zeki öğrenci görecekmiyiz meselesi gibi bir daha 20 görebilecekmişiz acaba

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil hayal ürünüdür

3. Zeki müren görebilecekmiyiz ki bir daha 20 TL görürüm bu hisse

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil

4. Pasta paylaşabilecek var mı

Link

Çok çabuk bozuldu 10 üzerinde duraydı şans teknik olarak nasıl grafik atabilirmisiniz

sıçan suratlı tuvalet kağıdı doğru düzgün yükselmeden düşmeye başladı

7.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Bir logo olmadan asla
    Kaan dostum yapma etme kendiniz yandınız milleti takmayın şu hissenin kuyruğuna bu hissenin olayı al sat bundan zevk almaya bakın ben ve benim kişisel olarak tanıdığım 4 kişi sürekli alıp satıyor ve bu hem bize para kazandırıyor. Hem zevk veriyor. Bu hissede beklemek ise kaynamaya başlayan suda beklemek ten farksız bence,

8.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Kaan dostum yapma etme kendiniz yandınız milleti takmayın şu hissenin kuyruğuna bu hissenin olayı al sat bundan zevk almaya bakın ben ve benim kişisel olarak tanıdığım 4 kişi sürekli alıp satıyor ve bu hem bize para kazandırıyor. Hem zevk veriyor. Bu hissede beklemek ise kaynamaya başlayan suda beklemek ten farksız bence,
    İmza atıyorum. GAP araları al- sat yapılıyor. Nacizane bende ufak tefek yapıyorum.

Sayfa 225/485 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •