Sayfa 225/1044 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Hayırlı Cumalar...

Cuma 'nın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşaAllah...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,169
    Hayırlı cumalar
    bol kazançlar
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Değerli ustalarıma bir sorum var , gerçekten merak ediyorum , ve aynı soruları bazı finanscilarda soruyor ,
    Endeksimiz yukarıda ,ancak bazı bist 30 hisseleri sürekli yabancı tarafından satılıyor ve endekse göre gerideler en azından yabancı oranımız yüzde 65 ten yüzde 44 e gelmiş , garan sahol gibi bazı baba hisseler hiç kazandirmiyor onun yerine ciddi zararda olan THY de yukselis oluyor geçmişte olsa THY taban olması gerekmez mi bu anomali bütün borsaya yayılmış durumda ASELSAN mesela gidemiyor ama işten başını kasiyamayan bir şirket , şişe hakeza
    bu tarz şirketler de esasen sorunun temeli değil bu kadar çok yabancı satışı nedir ?Türkiye ye karşı bir plan mi var sorusunu düşündürüyor ?
    Burada göremediği miz/m bir şey mi var ?Bu konuda düşüncelerinizi merak ediyorum .Yani yeni bir normale mi geçiyoruz yoksa bir anomali mi yaşıyoruz.
    Saygılarımla.
    "Türkiye 'nin güzîde firmaları yeniden Türkiye 'nin oluyor" diye bir tez var...

Daha önceki dönemlerde yabancılar bedava fiyatlara bunları almışlar ve canları istediği zaman, bunları satıp çıkmakla hep ülke ekonomisini tehdit etmişlerdi. Bunu da defalarca yapmışlardı...!!!

Şimdi alınan tedbirlerle yabancının gücü kontrol altına alınıyor. Ekonomiyi tehdit edebilecek duruma gelmesi engelleniyor...

Zaten yabancı dediklerimizin bir kısmı bıyıklı olduğundan sanırım artık operasyon tamamlanmak üzere...

Hangi hissede operasyon tamamlandı ise o hisse yukarı sürülüyor ve yabancının ucuza tekrardan almasına imkan verilmiyor...

Bizde yanlış bir inanış olarak:

- Yabancı olmadan borsalar yükselmez...!

tezi de artık çürüyecektir. Türkiye artık farklı bir Türkiye 'dir. Bundan halkımız ne kadar faydalanacak bilemiyorum ama ülke olarak çok farklılıklar yaşanıyor ve yaşanacak...

Akşam safrakesem patliyormus bu akşam ameliyata giricem bir hafta yokum hakkınızı helal edin benden helal olsun

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Akşam safrakesem patliyormus bu akşam ameliyata giricem bir hafta yokum hakkınızı helal edin benden helal olsun
    Geçmiş olsun sn. nilkiz...

Allah 'dan acil şifalar dilerim. Tez zamanda siz tekrar burada görmekten mutlu olacağız...

6.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun Acil şifalar Dilerim

7.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda iyileşip dönersin sn. nılkız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,169
     Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    akşam safrakesem patliyormus bu akşam ameliyata giricem bir hafta yokum hakkınızı helal edin benden helal olsun
    geçmiş olsun azizim Allah şifa versin
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Sayfa 225/1044 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •