Sayfa 225/788 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon
Arama sonucu : 6298 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. En son KEREVİTAŞ DA FİYAT 75 TL YE GİTTİ.
    BİR HABER DÜŞTÜ AYRILMA HAKKI 51 GİBİ BİR FİYAT HİSSEYE ÜNLÜ İLE BASKI 55 KADAR DÜŞÜŞ.
    DÜN BİR HABER DAHA 222 BİN LOT U BİRİLERİNE 56 GİBİ FİYATLA DEVRETİM DİYOR.
    SANKİ ADAMIN İŞİ GÜCÜ YOK BORSA DA TEZGAH AÇMIŞ ÜÇ KAĞITÇILAR GİBİ
    YATIRIMCI SOYUYOR. GELDE BU ALAVERE DALVERE CİNİN HİSSESİNE YATIRIM YAP İNATLAŞMAMAK BUNDAN GELECEK DEYİP UZAKLAŞMAK EN İYİSİ Mİ? NE TEZ ZAMANDA ŞAŞIRIRDA KY LEHİNE BİR HABER GÖNDERİRDİ HERKES ZARARINI KURTARMASİ DİLEĞİMLE SYG

2.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    Mumkunse herkes bizim gıda yatırımcı ilişlilerine mail atsın arakadaşlar bir acıklama yapsınlar neden surekli deger kaybediyor.Yıllardır neden bu sekilde devam ediyor...

Alıntı Originally Posted by Metikom71 Yazıyı Oku
    Son 7 işlem günü neredeyse tüm kurumlar aldığı fiyatın altına satmış 6.80 bandı bence son nokta kol bacak kafa ne varsa kesicim artık
    İmkanı olan son 10 günlük takas atabilirimi
    Hissede alim yonunde islem yapan kimse yok unlu haric, grri kalan herkes endex dustiginde satis yapiyor ..

Hissede gun ici 3-5 kademe ciktigi an satis geliyor.

Ozellikle gedik yatirim aciga satista cok aktif bu hissede . Bazen beni bile arayip hisselerimi kiraliyolar 3-5 gunlugune ..

Satsalar almanlara ozellikle metro ya da kurtulsak bu haysiyetsizlerin elinden , tek dilegim bu ..

3.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    Hissede alim yonunde islem yapan kimse yok unlu haric, grri kalan herkes endex dustiginde satis yapiyor ..

Hissede gun ici 3-5 kademe ciktigi an satis geliyor.

Ozellikle gedik yatirim aciga satista cok aktif bu hissede . Bazen beni bile arayip hisselerimi kiraliyolar 3-5 gunlugune ..

Satsalar almanlara ozellikle metro ya da kurtulsak bu haysiyetsizlerin elinden , tek dilegim bu ..
    Hisselerini açığa satış yapılması için kiralamasan hem kendin tüm KY için daha iyi olmaz mı?

4. Hisse kiralamak ne demek Sayin kennym biraz aciklarmisiniz ben hic duymadim...ne kadarlik bir yatirim. Gerekiyor 20.000 lot var beni kimse aramadi hic

5.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    Hisse kiralamak ne demek Sayin kennym biraz aciklarmisiniz ben hic duymadim...ne kadarlik bir yatirim. Gerekiyor 20.000 lot var beni kimse aramadi hic
    Borsa sahtekarlar yatagına döndüğü için onlara özel kıyaklar da geldi. Açığa satış, kör havuz ve kiralama işleri. Adamın hissesi yok açığa satıyor ve ondan bundan kiralayıp boşluğu doldurup uygun zamanda bize gaktırıp kirayı bitiriyor ve azcık bişey de hisse sahibine veryot

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. ya hisselerinizi nasıl kiralarsınız resmen bindiğin dalı kesiyorsun

7. Kiralayıp, ondan sonra niçin düştü diye ağlayıp ahkam kesmeyin bir zahmet💩💩💩

8.  Alıntı Originally Posted by zaphyros Yazıyı Oku
    Borsa sahtekarlar yatagına döndüğü için onlara özel kıyaklar da geldi. Açığa satış, kör havuz ve kiralama işleri. Adamın hissesi yok açığa satıyor ve ondan bundan kiralayıp boşluğu doldurup uygun zamanda bize gaktırıp kirayı bitiriyor ve azcık bişey de hisse sahibine veryot

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullgönderildi
    Arkadas neler varmis...bende yatirim yaptigimi zannediyordum.iyice cahil cuheyla kalmisim...

Sayfa 225/788 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •