Sayfa 226/527 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
Arama sonucu : 4214 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1.  Alıntı Originally Posted by Crux Yazıyı Oku
    10 yıllardır bekleyen patronun %300 bedelsiz vermesi önemli bir değişim arkadaşlar.

Geldi geçti demeyin.

Yıllardır böyle bir şey yapmamıştı.

O nedenle bırakalım yıl boyu gelişmeleri izleyelim.

Bolca gelişme olacak gibi görünüyor.

Sabretmek önemli…

Asla ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayın Crux süper bir yorum aynen bende öyle düşünüyorum şimdi bu noktada demekki sorun patron değilmiş onu gördük şimdi yüzde 300 bedelsiz açıklayacak sonra tek tavanda kalacak el freni çekti birileri yazıklar haram olsun borsa tarihinde böyle düşük sermaye bedelsiz ve üstüne temettü açıklayacak ta böyle ya Jants nerelere gitti milyar dolar piy değere taşıdı bedelsiz akablnde şimdi patron çok sempatik biri bir arkadaşım anlattı toplantı bitince muhabbet açılıyor maddi duran varlık güncellenmesi hakkında notumuzu aldık diyor napsin adam daha iki sene önce de en az Alsancak limanından daha değerli demişti yanş 1.275 milyar dolar dan fazla demeye ya daha napsin şimdi arkadaşım katılan anlatıyor bşr katılımcı sizce ne kadar eder bu tesisler diye soruyor patron yşne Alsancak limanı örnek veriyor kıyaslama vs ben söyleyemem diyor katılımcı arkadaş soruyor yani 2 milyar dolar mı demek istiyorsunuz diyor patron ben demiyorum veriler tablo ortada demeye getiriyor yani patron un gözünde en az 2 milyar dolar ki blzde öyle düşünüyoruz ama sorun patron da değil kendisine sonsuz teşekkürler çok sempatik bir insan adam gibi adam katılanlar anlatıyor hele toplantısı bitince samimi cevapları helal olsun valla sorun bu milyar dolarlık limanı okuyamayan borsa analistleri spekülatör ler yatırımcılar ar ge ekipleri sorun finanansal okur yazarlıktan uzak aracı kurum analistler ya nasıl olurda olası değeri 2 milyar dolar emsaller ortada bu kadar kolay analiz göremezler ar ge ekipleri analiz yapamıyor ise patrona sorsun kaç milyar dolar eder diye

2. Yıllardır gübreden zarar eden patron değil mı...limanin karını eriten patron değil mı...bilanco da 400 milyon kar açıkladı da piyasa mı kabul etmedi...yillardir patron bedelsiz verecek de elini tutan mı var...siz patron bedelsiz açıkladı diye yatırımcı dostu mu sandiniz...2024 yılında seve seve enflasyon güncellemesi yapacak bütün şirketler...patron patron olsa bu sene %2 vergi (5 taksit) verip varlik güncellemesi yapardı...daha yazacak çok şey var...herkese hayırlı bayramlar...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. tüm ky dostların geçmiş ramazan bayramını kutlar nice bayramlar saglık sıhhatle görmelerini dilerim.
    sn denizkiraz hocam bayram tatili boşlugunda şöyle bir araştırma yaptım bu eggubrede beni tedirgin eden bir nuans gördüm bu sermaye artırımında küçücük bir cümle benim kafamda bazı şeyler canlandırdı umarım yanılıyorumdur sermaye artırımında yazan %300 sermaye ihracı diyor bu İHRAÇ dedigi acaba elimizdeki lotlar artmadan hisseleri şirket namına başka bir yerlere satış işimi yapacaklar çünkü direk sermaye artışı demiyor ihracatı diyor bu da beni acaba TAHSİSLİ sermaye artırımı mı diye de beni bir düşünceye sevketti öyle ise bizim için hiç iç açıcı degil fakat şirketin gelecegi ve sermaye yapısı için çok güzel olan bir durum bu yüzden patron gene bir cinlik mi yapıyor diye içimden geçti bu İHRAÇ kelimesinden dolayı SN DENİZKİRAZ HOCAM sizin ve bu konuda tecrübesi bilgisi olan dostlardan görüşleri nedir bilmek isterim ve teşekkür ederim şimdiden
    arkadaşlar ben yanılıyor da olabilirim kusura bakmayın hisse tek tavanda işi yokuşa sürüp geri gelmişse insanın kafasında deli taylar koşmasına neden oluyor gerçi spk buna müsade etmez diye düşünüyorum az olmuş olsa belki izin verir ama %300 deyince spk egerki tahsisli ise izin vermez diye düşünürüm
    ben bunu bayramda yazacaktım arkadaşların bayramı huzursuz olmasın diye bu güne erteledim.
    Son düzenleme : mercek2; 05-05-2022 saat: 11:02.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4. Tahsisli diye bir şey yok. Hamiline herkese eşit görülüyor.
     Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    tüm ky dostların geçmiş ramazan bayramını kutlar nice bayramlar saglık sıhhatle görmelerini dilerim.
    sn denizkiraz hocam bayram tatili boşlugunda şöyle bir araştırma yaptım bu egeende beni tedirgin eden bir nuans gördüm bu sermaye artırımında küçücük bir cümle benim kafamda bazı şeyler canlandırdı umarım yanılıyorumdur sermaye artırımında yazan %300 sermaye ihracı diyor bu İHRAÇ dedigi acaba elimizdeki lotlar artmadan hisseleri şirket namına başka bir yerlere satış işimi yapacaklar çünkü direk sermaye artışı demiyor ihracatı diyor bu da beni acaba TAHSİSLİ sermaye artırımı mı diye de beni bir düşünceye sevketti öyle ise bizim için hiç iç açıcı degil fakat şirketin gelecegi ve sermaye yapısı için çok güzel olan bir durum bu yüzden patron gene bir cinlik mi yapıyor diye içimden geçti bu İHRAÇ kelimesinden dolayı SN DENİZKİRAZ HOCAM sizin ve bu konuda tecrübesi bilgisi olan dostlardan görüşleri nedir bilmek isterim ve teşekkür ederim şimdiden
    arkadaşlar ben yanılıyor da olabilirim kusura bakmayın hisse tek tavanda işi yokuşa sürüp geri gelmişse insanın kafasında deli taylar koşmasına neden oluyor gerçi spk buna müsade etmez diye düşünüyorum az olmuş olsa belki izin verir ama %300 deyince spk egerki tahsisli ise izin vermez diye düşünürüm
    ben bunu bayramda yazacaktım arkadaşların bayramı huzursuz olmasın diye bu güne erteledim.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Tahsisli diye bir şey yok. Hamiline herkese eşit görülüyor.

sevgili hocam ben kesin demiyorum zaten sadece bu hisse ortalıkda hiç bir şey yokken 280 lere kaç defa vurup geri geldi bu sefer beklentilerin bir kısmı açıklanıyor fakat 470000 lot işlem hacmine tek günde ulaşıyor ama 269 dan geri dönüyor ve şu ihraç kelimesi beni tedirgin etti bu yüzden acaba dedim çünkü bu patron milleti gerçekten her dalda oynar cin gibidirler bu yüzden insanın içine bir kurt düşürüyorlar işte daha önce de karşılaştım bu tahsisli işine bu yüzden acaba bu da mı dedim.inşallah her şey gönlümüze göre oluşur teşekkürler cevap için.

arkadaşlar yukarda yanlışlıkla egeen yazmışım farkına varınca düzelttim kusura bakmayın
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. Bu lavuklar ikinci bir karar çıkartıp bedelsiz bine çıkartıyorum bile derler.. tezgahı kumarhane gibi kurmuşlar geleni öğütuyorlar. Tamamen ky soymak üzere duzen. Patron çok tontis guzellemesi yapan arkadaşa tavsiyem hepsinin o biçim olduğunu bilsin
     Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sevgili hocam ben kesin demiyorum zaten sadece bu hisse ortalıkda hiç bir şey yokken 280 lere kaç defa vurup geri geldi bu sefer beklentilerin bir kısmı açıklanıyor fakat 470000 lot işlem hacmine tek günde ulaşıyor ama 269 dan geri dönüyor ve şu ihraç kelimesi beni tedirgin etti bu yüzden acaba dedim çünkü bu patron milleti gerçekten her dalda oynar cin gibidirler bu yüzden insanın içine bir kurt düşürüyorlar işte daha önce de karşılaştım bu tahsisli işine bu yüzden acaba bu da mı dedim.inşallah her şey gönlümüze göre oluşur teşekkürler cevap için.

arkadaşlar yukarda yanlışlıkla egeen yazmışım farkına varınca düzelttim kusura bakmayın

Bana sorarsanız.....ki sormazsınız, ben derim ki çıkışa hazırlanıyor.
    Ytd

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Kozal, kozaa ve ipek ne varsa çıktım.. Gerçi çok ciddi karlar alsam da içimde pişman olacakmışım gibi bir his var.. Acaba diyorum egegübre içimde ki derin boşluğu doldurur mu? Bu zamana dek ufak ufak kumbara misali biriktirmiştim, bir kumar oynasam da kalın kalın dalsam mı diyorum, ne dersiniz dostlar tavsiye eder misiniz ...

Sayfa 226/527 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •