Sayfa 227/1001 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: Viop XLIV

1.  Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    resmen söyledi borsadaki bazı hisseler ve portföy hisselerinizde zirveden %50 düşüş kesin bekleniyor dedi.

zirvesinde %35 gerilemişti , stop yaptım % 6 zirveden aşağıda...çoğunlukla banka bu sabah yeniden dibi görmeden aldım . neden alıyorsunuz riski haber vereyim size % 15-20 daha gevşeyebilir, gevşemesini analistler bekliyor dediler.

ŞAKA YAPMIYORUM kurumu çok severim güzel aracı kurumdur 2 senedir çalışırım , kalitelidir hizmetleri ve tacirler seviyesinde sağlam kurum batacak kurum değil 16 senelik aracı kurum

resesyon ve fedin 1.00 faiz artışı şoku ile borsamıda %15 şok 2800 geri çekilmeden korkup müşterilerini koruma refleksi ile aradıklarını düşünmekteyim. kötü bir amaçları neden olsun
    Hisse de pozisyonda iseniz kurum batsa da sizi etkilemez..
    Olan nakitinize olur ..
    Herhalde biliyorsunuz dur ama ..

Bilmeyen bazı arkadaşlar varsa panik olmasınlar ..

2.  Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    resmen söyledi borsadaki bazı hisseler ve portföy hisselerinizde zirveden %50 düşüş kesin bekleniyor dedi.

zirvesinde %35 gerilemişti , stop yaptım % 6 zirveden aşağıda...çoğunlukla banka bu sabah yeniden dibi görmeden aldım . neden alıyorsunuz riski haber vereyim size % 15-20 daha gevşeyebilir, gevşemesini analistler bekliyor dediler.

ŞAKA YAPMIYORUM kurumu çok severim güzel aracı kurumdur 2 senedir çalışırım , kalitelidir hizmetleri ve tacirler seviyesinde sağlam kurum batacak kurum değil 16 senelik aracı kurum

resesyon ve fedin 1.00 faiz artışı şoku ile borsamıda %15 şok 2800 geri çekilmeden korkup müşterilerini koruma refleksi ile aradıklarını düşünmekteyim. kötü bir amaçları neden olsun
    Bunu söyleyen kurum çalışanına sormak lazım, o analistler bankalar için hangi fiyatları hedef olarak göstermişti acaba, Vakıfbank için en iyimser tahmin 6.5 civarı en kötümseri 2.5 civarıydı hisse 15.66 gördü şuan 10.54 tabanda, onların verdikleri hedefe gelmesi için kaç taban daha gerekiyor

Bu arada çalıştığım aracı kurumla 4 yıldır bir kaç kez ciddi sorunlar yaşadım, ama hala aynı kurumla devam ediyorum onlar beni ben onları artık tanıyorum, kimse kimsenin damarına basmıyor...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. dax burda duracakmı durmayacak mı işte bütün mesele bu...

4. Buradan yüzde 15-20 borsa gevşeyecek sözüne inanan varsa elimde satılık kelepir boğaz manzaralı köprü var uygun fiyata veriyorum bilginiz olsun.

5. Henüz dönüş emaresi yok ralli tüm hızıyla devam ediyor şimdilik net bir dönüş emaresi yokken nasıl böyle hedefler veriyorlar aracı kurumlar, akıl alır gibi değil

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

6.  Alıntı Originally Posted by the_economist Yazıyı Oku
    Buradan yüzde 15-20 borsa gevşeyecek sözüne inanan varsa elimde satılık kelepir boğaz manzaralı köprü var uygun fiyata veriyorum bilginiz olsun.
    kaça bırakırsın geçiş garantisi var mı
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

7. Borsalarda genel bir düşüş bekliyoruz demek ayrı bir şey telefonla arayıp abi %15 daha düşecek elindekileri sat demek başka bir şey. Kurum çalışanı arkadaş bunu bu kadar kesin bir dille söyleyebiliyorsa gitsin VIOP'tan ölümüne short bassın paraya paraya demez.

8. Ben boynuzlumun ekimvadesini 6.85 - 7 arası topladım geri.

Düşerse ekime kadar!

Sayfa 227/1001 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •