Sayfa 227/1005 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: Viop LVll

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Başkanım senin eşek artı kapattı maşallah
    çakma artı alış 25 satışı 25.30 son işlem 25.30
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Almayın, bu borsaya yatırım yapılmaz, satın filan deyinceye kadar taze para sokmayın deniyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Eskiden borsa bu şekilde düşerken,hisse fiyatlarını görünce, üzülür ve stres olurdum,zamanla bu alanda da tecrübelendik artık borsa düşerken takip etmiyorum,hisse fiyatlarının da bilmiyorum, nasıl olsa bir gün geri düştüğü yere gelecek,tavsiye ederim böyle dönemlerde.Ama hala 365 gün borsada olmaya bir çözüm bulamadım

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ne zopa yedik be. Bozkurt reisi en son gördüğümde baygın baygın yatıyordu
    Bofa demek ki boşuna short biriktirmemiş. Şu polatları hepse attıktan sonra borsa iflah olmadı be.. Kaç gündür düşen borsa yine düşmeyi başardı. Bakalım nerede duracak..

5. Hisse grafiklerine her zaman yıllık bakın deniyor.

Twitter'da daha kısa vadeli grafikleri gösterip buradan tepki gelir, destek çalıştı vs deniyor ama şişmiş hisselerde öncesine bakmak gerekir.

Bunun dışında bazı hisselerde mevsimsellik var, o tip durumları da göz önüne almak lazım, endeks bazında grafiklere de bakmak gerekebilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by snob77 Yazıyı Oku
    Eskiden borsa bu şekilde düşerken,hisse fiyatlarını görünce, üzülür ve stres olurdum,zamanla bu alanda da tecrübelendik artık borsa düşerken takip etmiyorum,hisse fiyatlarının da bilmiyorum, nasıl olsa bir gün geri düştüğü yere gelecek,tavsiye ederim böyle dönemlerde.Ama hala 365 gün borsada olmaya bir çözüm bulamadım
    Bu işte borsada fırsatların hiç bitmediğinin göstergesi, her gün para dağıtıyorlar burda, yeterki iyi strateji belirleyebilmek. Mesela düşen trendde ne yapılırsa parayı katlayabilirizi buldunmu köşesin, mutlaka bir gün bi yerden dönücektir ve düşen trend yerini yükselen trendde bırakacaktır.
    İşte mutlaka dönücek o günde hisseler yerle yereksan iken sende para olması ve cesaret lazım olucaktır. Endekis
    Nerden döner konusu ise hep muallak
    Bazı otoriteler 5binden döner diyo bazıları 6900 den, kimbilir belkide bugün gördüğü dip en diptir, asla bilemeyiz

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Endekise bugün büüüle sert vereceklerini tahmin ediyodum, umarım fazla zaiyat olmamıştır bahriyeli abi
    Böyle günlerde volkan konak ilaç gibi geliyor

https://www.instagram.com/reel/C0uJy...E1MWVjZGVmZQ==
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Dönüş için genelde güniçi aşırı satışın panik havasının olması beklenir, daha henüz panik görmedim yavaş ateşte pişen kurbağa gibiyiz şu an.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 227/1005 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •