Sayfa 227/309 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277 ... SonSon
Arama sonucu : 2465 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

3.  Alıntı Originally Posted by Muallim Yazıyı Oku
    Adana 1,71
    Ereğli 1,12
    Vestel 2,85
    Tuborg 4,43
    İşyat 1,15
    Despec 1,86
    Alkim 2,55
    Sodaş 3,30
    Akmerkez...?
    Aksigorta 2,30
    PAGYO 0,59

Temettü verimi yüksek hisselerin,güncel PD/DD oranları an itibariyle böyle...
    Diğer şirketlerin defter değeri ne zaman güncellenmiş ? Yani defter değeri ne ifade ediyor size sonuçta defter almıyoruz bina makina veya bir işletme alıyoruz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzuluk-AKYAZI
    Gönderi
    240
     Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Diğer şirketlerin defter değeri ne zaman güncellenmiş ? Yani defter değeri ne ifade ediyor size sonuçta defter almıyoruz bina makina veya bir işletme alıyoruz?

Sayın Ayan09;ben 70 yaşındayım ve 30 senedir bilfiil borsa yatırımcısıyım...Temettü yatırımcısı değilseniz,burası size göre değil...Saygılar...

5.  Alıntı Originally Posted by Muallim Yazıyı Oku
    Sayın Ayan09;ben 70 yaşındayım ve 30 senedir bilfiil borsa yatırımcısıyım...Temettü yatırımcısı değilseniz,burası size göre değil...Saygılar...
    Hocam kesinlikle temettü yatırımcısıyım yaklaşık 4 senedir bu hisseyi elimde tutuyorum. Sonuçta ne kadar yatırım yaptığıma bakarım ve karşılığında ne kadar getiri sağladığıma. PD DD niye bu kadar ön plana çıkardığınız anlamaya çalışıyorum.
    Saygılar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzuluk-AKYAZI
    Gönderi
    240
    Sayın Ayan09 kardeşim;Panora'nın olması gereken değeri en az 12 lira ve bu ergeç olacak...Panoranın kira gelirlerine ve alışveriş merkezinin %75 karına ortaksın...Borsa çok tehlikelidir;ama Panora,bu tehlikeli ortamın güvenli limanıdır...Bunu asla unutmayın...Çünkü;Ankara'nın en güzide mekanında,size yarı fiyatına mal olmuş iş yeri sahibisiniz,bunu böyle düşünün...Saygılar...

7.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Hocam kesinlikle temettü yatırımcısıyım yaklaşık 4 senedir bu hisseyi elimde tutuyorum. Sonuçta ne kadar yatırım yaptığıma bakarım ve karşılığında ne kadar getiri sağladığıma. PD DD niye bu kadar ön plana çıkardığınız anlamaya çalışıyorum.
    Saygılar

Ortak pd/dd 1 demek ,1 liralık ekmeğin 1 liradan satılması demektir;pd/dd değeri 2 olan bir ürün 2 katına satılıyor ;0.5 olan bir ürün de yarı fiyatına satılıyor demektir,bunu bilmeyen borsa deil de ponzie sistemine katılsın bence
    Yazdıklarım hayali kendi düşüncelerimdir;asla yatırım tavsiyesi olamaz....

8. Bir sabah kredicilere fırsat vermeden zıplayacak,zaman daraldı,pagyo gibi hisse kalmadı,sabırla bekliyoruz
    Yazdıklarım hayali kendi düşüncelerimdir;asla yatırım tavsiyesi olamaz....

Sayfa 227/309 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •