Sayfa 227/586 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 4685 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

bizim mahallenin sözleşmesinin bu kadar uzamış olması normalmidir hissede sanki bilmediğimiz bir olumsuzluk var...
    nasip....

2. Bence bankalar biraz daha gider bugün halk banka gelen haberin nihayi Bi karar olmadığını yatırımcıların anlaması sindirmesi lazım tabi bu sürede iyi kar yazdırır ky ya
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    çay 10 tl olmuş büyük sermayenin parasıda pul oldu hep beraber patronun keyfini bekliyoruz 600 bine almadığım ev 5 milyon olmuş biz özakı tercih ettik.. perşembe günü bana 7,53 den bile mal vermiş patronun hesabı şaşmış
    bu durum bende var

4. Ekran karşısında uyuyakaldık yahu, öyle görünüyor ki herkesin durumu aynı, itiraf eden bir tek benim galiba, bugün de bir icraat yok gibi, dar alanda kısacık paslaşmalarla bayıltma seanslarına devam, akşama kapanışa bakmak yeterli.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Ekran karşısında uyuyakaldık yahu, öyle görünüyor ki herkesin durumu aynı, itiraf eden bir tek benim galiba, bugün de bir icraat yok gibi, dar alanda kısacık paslaşmalarla bayıltma seanslarına devam, akşama kapanışa bakmak yeterli.
    Özaksa koy sepete sistemi devam ediyor. Büyükyalıda Ruslar Araplar kapışmakta, son blok satışa açılsın hele bir bakalım hangisi güçlü
    Göktürk 2 satışlar güzel, emlak konut yer teslimine hazırlanıyor
    Daha ne olsun koy sepete 🤣

Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Özaksa koy sepete sistemi devam ediyor. Büyükyalıda Ruslar Araplar kapışmakta, son blok satışa açılsın hele bir bakalım hangisi güçlü
    Göktürk 2 satışlar güzel, emlak konut yer teslimine hazırlanıyor
    Daha ne olsun koy sepete 🤣

O Tukaş'ın reklamı. Sepete Tukaş koyup da sabredenler son zamanlarda memnun olmalılar...

Ozakçılar da çuvala koysun. Çuvala koyup sabredenler de ileride menun kalırlar belki.......

Telif hakkı falan doğar diye şeyettiiydim.....

Alıntı Originally Posted by sar Yazıyı Oku
    O Tukaş'ın reklamı. Sepete Tukaş koyup da sabredenler son zamanlarda memnun olmalılar...

Ozakçılar da çuvala koysun. Çuvala koyup sabredenler de ileride menun kalırlar belki.......

Telif hakkı falan doğar diye şeyettiiydim.....
    Yanlış hatırlamışım. Merak ettim, eskilere baktım.
    O reklam "Tamek'se koy sepete" şeklindeymiş..

Büyükyalı da oturacak yer yokmuş iş yerleri.. 100 k kiralar dönüyor patron dün Turizm bakanını ağırladı sergi ayağına oteli bağlamıştır gel gör ki hisse odun

Bir dost

Sayfa 227/586 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •