Sayfa 227/529 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 4227 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by DUFRESNE Yazıyı Oku
    söyleseniz de biz de öğrensek neyi kaçırıyoruz?

bu açıklamanın önemi ne?
    Açiklamaya önem atfetmek için yazmadım. Şu ana kadar teşvikte kullanılan miktar sadece 1.2 milyon değil onu vurgulamak istedim. Geriye dönük açıklamalara baktığımızda toplam miktarı bulabilirisiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by kimene Yazıyı Oku
    Açiklamaya önem atfetmek için yazmadım. Şu ana kadar teşvikte kullanılan miktar sadece 1.2 milyon değil onu vurgulamak istedim. Geriye dönük açıklamalara baktığımızda toplam miktarı bulabilirisiniz.
    merak etmeyin, onları ezbere biliyoruz. Toplamı da bunun 4,5 katını geçmez. Aldığı teşvik yanında devede kulak.

3.  Alıntı Originally Posted by DUFRESNE Yazıyı Oku
    merak etmeyin, onları ezbere biliyoruz. Toplamı da bunun 4,5 katını geçmez. Aldığı teşvik yanında devede kulak.
    Bilenler biliyor zaten

4. Vay arkadaş hissede ne üçkağıtlar dönmüş.. Ben bu forumu yeni keşfettim . Bizde herşeyden habersiz yatırım yaptık çıkacak diye bekliyoruzz.. ınşallah yüzümüz güler.

5.  Alıntı Originally Posted by Yeniceri18 Yazıyı Oku
    Vay arkadaş hissede ne üçkağıtlar dönmüş.. Ben bu forumu yeni keşfettim . Bizde herşeyden habersiz yatırım yaptık çıkacak diye bekliyoruzz.. ınşallah yüzümüz güler.
    )
    Bu forum 15 yıldır var
    Yazılan sağdalar bir kaç cilt
    ansiklopedi büyüklüğüne gelmiştir
    Kaç defa moderator tarafından
    Yeniden sayfa açıldığını ben bile unuttum

6. baskıla sen BACIM ...,,,, PNSUT haraketini tamamlayamadın anlaşılan..... biz TMSN haraketimizi kapatmaya başladık görüşcez yakın zamanda

7. yeni nicler forma gelmeye başladı zamanında yengeniz SERAP ,PARES niciyle yazar hep destek çıkardı kendinden kendine.......

8. şayet bilançoda bir fırıldaklık olmazda fiyat 23 üzeri olursa ozaman yeniden yazmaya başlarlar.......

Sayfa 227/529 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •