Sayfa 227/734 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon
Arama sonucu : 5867 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by fluf Yazıyı Oku
    Vardir bir hayir...
    doğru diyorsun.

2.  Alıntı Originally Posted by ism9001 Yazıyı Oku
    uzun zamandır yazmıyordum yeniden üye oldum.ilk mesajmıda yazayım. bu kağıt 7 yıla yakın zamandır pörtföyümde. bu uzun süre zarfında bugünlerde yaptığı hareketlerin aynısını yaptı yukarı çık aşağı in. ben bu al-sat fırsatlarını hiç değerlendiremedim.uzun zamandır da bu satış muhabbeti var şimdinin olayı değil. yazmayacaktım ama forumda bazı parazitler çıkmış yok 7 olacak şu olacak bu olacak diyor. mesajı yazan zat sen resmen algı yapıyorsun birisi bir şey dediği zamanda yanındaki saz arkadaşları mesaj yazanı gömmeye uğraşıyorlar.yazıklar olsun size ve sizin gibilere.
    ama hocam bu seferki biraz farklı gibi dünya gazetesinde de çıktı zaten danışmalıkta vermişti şirket için bi haber gelir diye beklenti oluştu şu an.

3. Her çıkışta basıyorlar hissenin kafasına. Buna rağmen hisse çıkış gücünü koruyor teknik ortaya. İyi tarafından bakmak gerekirse 4.20-4.30 aralığında tutuyorlar en azından hisseyi. Zarardan geçtim bu fiyatta kalmasına şükür etme noktasındayım ) birde bu fiyat aralığında tutunmasına yorum getireyim bir umut ışığı olsun bize. Yoksa içimiz kararacak.. hissenin beklentisi devam etmeseydi gözümüze açmaya bile vakit kalmadan çoktan basmışlardı aşağıya. Ben hala umutluyum yani.. siz yine de kendi kararınızı kendiniz verin ama. Ben böyle estikçe yazar çizerim, can sıkıntısı

ZTE Blade V6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ulu manitomus zat-ı muhterem çok muhterem kenanx!! nerelerde acaba!! Hanki topikte gaz veriyodur kimbilir aragazcı kenanxxxx!!!!

5.  Alıntı Originally Posted by banamusade Yazıyı Oku
    ama hocam bu seferki biraz farklı gibi dünya gazetesinde de çıktı zaten danışmalıkta vermişti şirket için bi haber gelir diye beklenti oluştu şu an.
    İnşallah satılır veya ortak bulur. sonuçta aynı gemideyiz. Diyorum ki bu seneryonun tıpkısı 2017 yılında da gösterimdeydi, bu tarz haberlerle (ben bu haberlerin kötü niyetli olarak yapıldığını düşünüyorum) kağıtta al-sat yaparak malı götürdüler hala götürmeye devam ediyorlar.tüm samimiyetimle söylüyorum bu 7 yıl içinde bende al-sat yapsaydım pörtföyümü en az 3 e katlamıştım. İşte bu yüzden buraya gelip yok 7, yok 10 ,yok yataş yok banvit vs. gibi açıklamalar yapıp burayı müzayide salonuna çevirenlerin söylemleri tamamen mesnetsiz ve hayaldir ve bu tür insanlarada güvenipte aldanmamak lazım.
    Son düzenleme : ism9001; 13-03-2018 saat: 08:41. Sebep: .

6.  Alıntı Originally Posted by ism9001 Yazıyı Oku
    İnşallah satılır veya ortak bulur. sonuçta aynı gemideyiz. Diyorum ki bu seneryonun tıpkısı 2017 yılında da gösterimdeydi, bu tarz haberlerle (ben bu haberlerin kötü niyetli olarak yapıldığını düşünüyorum) kağıtta al-sat yaparak malı götürdüler hala götürmeye devam ediyorlar.tüm samimiyetimle söylüyorum bu 7 yıl içinde bende al-sat yapsaydım pörtföyümü en az 3 e katlamıştım. İşte bu yüzden buraya gelip yok 7, yok 10 ,yok yataş yok banvit vs. gibi açıklamalar yapıp burayı müzayide salonuna çevirenlerin söylemleri tamamen mesnetsiz ve hayaldir ve bu tür insanlarada güvenipte aldanmamak lazım.
    Şirketin kötü niyetle haber / haberler yaptığını düşünüyorsunuz(bu manipülasyona girer), şirket hakkında bu kadar olumsuzsunuz ve 7 yıldır burdasınız!! Hayırdır niye hala hissedesin ve buradasın diye sorarlar adama!!

Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Gerelli*** Yazıyı Oku
    Şirketin kötü niyetle haber / haberler yaptığını düşünüyorsunuz(bu manipülasyona girer), şirket hakkında bu kadar olumsuzsunuz ve 7 yıldır burdasınız!! Hayırdır niye hala hissedesin ve buradasın diye sorarlar adama!!

Ytd
    olumsuz tavrım uçuk rakamları yazan kişilere, ayrıca ben temkinli olunmasını yazıyorum kimseyi yönlendirmiyorum.algı yapıpta insanlara hayal kurdurmuyorum. düşecek sat demiyorum. fiyat aralıklarına bak dediğim manipülasyonmu gerçekten olmuş mu gör. bu satışla alakalı haberlerinde geçmiştede gazetelerde yazdığı bir gerçek sen bu durumda çokta iyimsersen ona bir şey diyemem.

8. forumlarda ki olay kolay aslında örnek kenanx diye biri çıkıyor bir süre hisseyi övüyorda övüyor sonra atlayanlar oluyor.
    sonra biraz düşünce ekipten biri bu kişiye sövüyor burdan kaçmanın yoluda buya hemen bir daha yazmam deyip tüyüyor.tiyatro bi çok yerde böyle aslında

Sayfa 227/734 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •