Sayfa 227/691 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
    bu işin içinde onlar olmasa bu durum mümkün mü ?
     Alıntı Originally Posted by ellocu Yazıyı Oku
    hisse fiyatından bağımsız olarak, artık, üst yönetimin ortaklarına, ortaklarının menfaatlerine bakışı tartışılamaz şekilde ortaya çıkmıştır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
    sn. finaktif burdaki ırza geçme şekli ile güler bedellisi kıyaslanamaz. güler bedellesi melek bile kalır
     Alıntı Originally Posted by Finaktif Yazıyı Oku
    Daha önce yazmıştım ben bu filmi GLRYH de izledim diye. Düzenler değişiyor ama düzülenler aynı.
    "yatırım tavsiyesi değildir"

3. Kimi kime şikayet edelim. Özellikle İktidara yakın şirketlerde. SPK bunları bilmiyorum mu görmüyor mu gerçekten. Zaten bu tezgahın bir ayağı kendileri değil mi.

Bir önceki bedellide ki tezgahta aynıydı. Hatta aynı zihniyete sahip şirketlerin bedelli sermaye artışı sürecinde de hep aynı tezgahı gördük. Rüçhan al hisseye çevir sat. Hem hisse fiyatını aşağı bas hem bedelli sürecinde kullanılmayan rüçhanları bu şekilde eritip (alıcı buldukça ana tahtadan satıp) paraya çevir.
    Fazla tepki gelir ise en fazla 3-5 kişiye küçük küçük cezalar verirler gazı alırlar ki ceza verilecekse o ceza alacak kişiler dahi önceden ayarlanmıştır.

Şirketin milyarlık projeleri, portföy büyüklüğü, yeniden değerleme ile gelecek milyar lira kar falan filan hepsi hikaye bu hisse de hüküm patronun ve o istemez ise yukarı gitmez.

Sonuç olarak patron ve avaneleri istediğini aldı.

Allah hisse de olan herkese sabır versin. Ytd değildir.

Geleceğin sırları geçmişte saklıdır hep)
    Bana bile yüzde 10 zarar yaptırdılar.Ahahahh

5. Haklısınız aslında Sn. Hayek. Çok can yaktı, çok kızgınız işte. Benim kızgınlığım sisteme. Araba alıp satmak, ev arsa alıp satmak bir rayiç bedel üzerinden oluyorsa, (altında - üstünde göstermiyorsunuz) sigortanız verginiz vs. buna göre çıkıyorsa, sizde kuzu kuzu ödüyorsunuz. Çoğu şirketin fabrika - liman vs. Üzerine kurulu olduğu araziler, yapılar, hala 10-15 yıl önceki değerinde görünüyor, ağalar ona göre vergi, sigorta vs ödüyor. Hisse fiyatını geçtim, sistem bize gelince hemen vergini öde yoksa ***** bellerim diyor. Asıl vergi burada. Yapsınlar değerlemelerini DEVLETİMİZE bir katkısı olsun şu zor günlerde. Ama SİSTEM onları koruyor.

6. İnanın artık konu hisse fiyatı değil. Buna yıllardır kurulan SİSTEM izin veriyor. İnisiyatifi insana bırakırsan GÜCÜ-GÜCÜ yetene yani ORTAÇAĞDAYIZ. Patronlar bu kadar korunmasın artık, tamam istihdam vs gerekiyor ama. Onların refahındanda biraz kısma zamanı gelmedimi. Şuna inanıyorum bu süreçte hepsi daha zengin oldu. Tüm şirketlerin 3 ay içinde yeniden değerlemeleri alınmalı ve vergileriniz ona göre ödemeliler.

7. Brad Pitt' in FURY filminden alıntıdır. Çok hoşuma giden bir söz.
    " İdealler barış doludur, tarihse şiddet" çok anlamlı değilmi

8. Oyle ya da boyle endeks tekrar bozulmazsa haftaya en gec yürüyecektir..Aslinda bugun nornal bir hisse olsa ucmustu...Arti bile yapamiyor soyguncular varken...y.t.d...

Sayfa 227/691 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •