Sayfa 227/262 İlkİlk ... 127177217225226227228229237 ... SonSon
Arama sonucu : 2092 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    herifler sag cepten sol cebe 117 milyon koydular. muhtemelen vergi ivir zivirdan yirtip kendi ceplerine sokarlar bir sekilde o parayi. kasayi bosalttilar, dovizden yazdigi kar hic olacak. sirket duzgun ama patron duzgun degil. ytd.
    tamda bu yüzden piyasanın güvenini tekrar kazanması uzun zaman alacaktır. 12 yıllık evlatlığımdan soğuttu beni bu s**s**lar.

2. Alişan 90k alım yapmış dün..

3. ben spk ya devir işlemin iptali onaylanmaması için dün mailimi attım.hissesi olan arkadaslar yasal hakkınızı kullanın.itiraz edin.Sonucta halka açtıysan senin benim paramla bu şirketi yürüttün.Bugunde benim paramı kendi şirket hisselerini satarak almayın kardesim.yetti artık.nedir bu ky üzerinden para kazanma olayı.
    Dün ilk 5 nerdeyse 500 bin lota yakın satış yapıyor şirket göstermelik 90 bin lot alıyor.Altında neler yatıyor bilmiyoz.Ky susturmaya çalışıyorlar.Ümitmi vermeye çalışıyorlar.günlerdir info marbaşla çapraz işlem yapıyor.Bir denetleyecek yokmu bunları

4.  Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Siz satın biz alalım gönül huzuruyla
    gönül huzuruyla aldınmı kardes :)))

5.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    ben spk ya devir işlemin iptali onaylanmaması için dün mailimi attım.hissesi olan arkadaslar yasal hakkınızı kullanın.itiraz edin.Sonucta halka açtıysan senin benim paramla bu şirketi yürüttün.Bugunde benim paramı kendi şirket hisselerini satarak almayın kardesim.yetti artık.nedir bu ky üzerinden para kazanma olayı.
    Dün ilk 5 nerdeyse 500 bin lota yakın satış yapıyor şirket göstermelik 90 bin lot alıyor.Altında neler yatıyor bilmiyoz.Ky susturmaya çalışıyorlar.Ümitmi vermeye çalışıyorlar.günlerdir info marbaşla çapraz işlem yapıyor.Bir denetleyecek yokmu bunları
    spk mail linkini ve yazınızın örneğini paylaşabilrmisiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by PHOENİX Yazıyı Oku
    spk mail linkini ve yazınızın örneğini paylaşabilrmisiniz.
    https://www.turkiye.gov.tr/spk-sikayet-ihbar

e devletten giriyorsun hocam.yada spk şikayet ihbardanda girsen e devlete yönlendiriyor.e devlette spk şikayet yaz hemen karşına çıkıyor.yazdıgım ihbarı tekrar göremediğim için kopyala yapıştır yazıp tam olarak yazamayacagım burda.ama şu acıklamaları baz alarak kısa öz bir metin yazabilirsin.
    Farsan inşaat zaten arsanın ortaklarının Alişan beylerin firması.Akedasın % 6,35 hissesini halka acık arsana satıp dolaylı olarak kasadaki 117 milyon şirket sahiplerine gececek.
    Aldıkları akedas hissesinin sözleşme süresi var.devletten ihaleyle aldılar.2035 lerde bitmesi lazım.patron şirkete satıp parasını garantiye alacak.bizde halka acık kısım nakit 117 milyon gidecek.zaten bu para faizde dursa yılda 20 milyon faiz getirisi var.çogu döviz.zaten döviz tırmanıyo.temettü zaten son 2 yılda arttı.önceleri çok düşüktü.son yılki temmetüyü baz alırsak yılda farsandaki akedastan alacagımız paydan şirkete 9 milyon kusur temettü düşerki zaten 12 yılda anca karşılar çıkan nakti.12 yıl sonrada sözleşmesi devletle bitme son yıllarına yaklaşıyor.elektrik işide tehlikeli.ilerde zararda yazabilirler.zaten attıkları kapta temettu verimliği yuksek olumlu tartıktık konuştuk demişler. öyle ise farsan inşaat zaten sizin neden hisselerinizi halka açık bize satarak yuksek karlılık ve temettuden almak istemiyorsunuz diye sormak lazım.
    sonucta son kullanma tarihi olan bir hisseleri alıyoz.sonsuz degil.
    ayrıca degerleme yapmışlar akedas hisseleri için.bence çok yuksek bir rakam .halka açık şirketleri baz almamışlar.bununda tekrar araştırlması çapraz kontrol edilmesi lazım.akedasın yuzde 6,35 için ortalama 13,5 milyon dolarda deger biçilmiş oldu.tamamı için 215 milyon dolar gibi rakam çıkar.edermi etmezmi aynı aboneliklerde büyüklükte elektrik dagıtım ve parekende firmalarıyla kıyaslanması lazım..

7.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku

e devletten giriyorsun hocam.yada spk şikayet ihbardanda girsen e devlete yönlendiriyor.e devlette spk şikayet yaz hemen karşına çıkıyor.yazdıgım ihbarı tekrar göremediğim için kopyala yapıştır yazıp tam olarak yazamayacagım burda.ama şu acıklamaları baz alarak kısa öz bir metin yazabilirsin.
    Farsan inşaat zaten arsanın ortaklarının Alişan beylerin firması.Akedasın % 6,35 hissesini halka acık arsana satıp dolaylı olarak kasadaki 117 milyon şirket sahiplerine gececek.
    Aldıkları akedas hissesinin sözleşme süresi var.devletten ihaleyle aldılar.2035 lerde bitmesi lazım.patron şirkete satıp parasını garantiye alacak.bizde halka acık kısım nakit 117 milyon gidecek.zaten bu para faizde dursa yılda 20 milyon faiz getirisi var.çogu döviz.zaten döviz tırmanıyo.temettü zaten son 2 yılda arttı.önceleri çok düşüktü.son yılki temmetüyü baz alırsak yılda farsandaki akedastan alacagımız paydan şirkete 9 milyon kusur temettü düşerki zaten 12 yılda anca karşılar çıkan nakti.12 yıl sonrada sözleşmesi devletle bitme son yıllarına yaklaşıyor.elektrik işide tehlikeli.ilerde zararda yazabilirler.zaten attıkları kapta temettu verimliği yuksek olumlu tartıktık konuştuk demişler. öyle ise farsan inşaat zaten sizin neden hisselerinizi halka açık bize satarak yuksek karlılık ve temettuden almak istemiyorsunuz diye sormak lazım.
    ayrıca degerleme yapmışlar akedas hisseleri için.bence çok yuksek bir rakam .halka açık şirketleri baz almamışlar.bununda tekrar araştırlması çapraz kontrol edilmesi lazım.akedasın yuzde 6,35 için ortalama 13,5 milyon dolarda deger biçilmiş oldu.tamamı için 215 milyon dolar gibi rakam çıkar.edermi etmezmi aynı aboneliklerde büyüklükte elektrik dagıtım ve parekende firmalarıyla kıyaslanması lazım..
    çok teşekkür ederim

8.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku

şikayetimi yaptım.

Sayfa 227/262 İlkİlk ... 127177217225226227228229237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •