Sayfa 228/981 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Yok yolum duserse seni tanimak isterdim
    Selamlar iyi aksamlar
    Beni, forumda sahsen taniyan cok insan vardir, gerek yok!

Sorarsanız 5 para etmez, b. bir heriftir derler!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yok artık, hiç duymadım.
    Ben harıl harıl bir araba arıyorum ama bulamıyorum yok mu MTV ödemeyip de satmka isteyen ciddiyim

3. Bitcoin'de hareketler çok sert 13600 den 12400 e bir anda düştü
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sürekli af çıkarsa insanlar ödeme yapmaz tabiiki.. Bu izlenimi insanlara vermemek lazımdı ama sürekli af çıktı, eğer hala vergi affı çıkarılırsa buna yok artık derim.. Üst üste çıkarıldı faydalanan faydalandı, düzenli ödeyeni ödememeye itmemek lazım..
    Vatandaş biliyor ki af çıkacak ne yapılsa boş bu algıyı normalleştirmek çok zor, şimdi sırada paraya çevrilebilir her şeyi değerlendirme zamanı ne kanunlar çıkacak bekleyip görelim satacak ne kaldı lojman vs askeri araziler vs

5.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    est sevgili forumdaşım

evet murat muratoglu söylemişti trafikteki araçların 3 te 1 i mtv borcu ödememiş diye muayene için mtv ödenmek zorunda birde mtv 3 taksit yapılacagını söylemiş
    Mtv'ye gib'in internet sayfasından yatirirsaniz bankaların kredi kartları 3 taksit yapıyor zaten ben son 2-3 yıl öyle ödedim şimdi belki taksit sayısını arttırmak gibi bir düzenleme yapılabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    gorseydim adama madalya takardim
    Reha Bey'in arabası bildiğim kadarıyla benzinli tüp montajı yapmayı düşünür mü bilmem.

7. Türkiyede sevmediğim çok gazete var da, bunlardan özellikle ikisi "çöp", pis kokudan başka birşey üretmiyorlar. İkisi de "s" harfi ile başlıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Bitcoin'de hareketler çok sert 13600 den 12400 e bir anda düştü
    Tarihte gorulen en sapkinca kumar araci. Yarin sabaha 1 dolar da 100000 dolar da olma sansi esit.

Sayfa 228/981 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •