Onemli Gunler Banner
Sayfa 229/1049 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. tecrübe limitlerini bilmekmiş...bizde bu piyasada 30bin tl mizi yakarak tecrübe edinmiş olacağız..zira görünen ve ilk başlardaki intibalarıma uygun gelişmeler oluyor..ardı ardına kötü haberler gelmeye devam ediyor..dediğim gibi ben bu piyasaya sabrın en lazım olduğu ilk zamanlarda girecekmişim..sabredenler coinlerin tokenlerin peni kuruş mesabesinde alıpda sabredenlermiş..piyasa değeri too moon olmuş objelerde neyin sabrı olacakmiş ki..onuda tecrübe etmiş olduk..fabrikası, nispeten şeffaf bilançosu,görüntüden de olsa bir denetim mekanizması olan imkb deki şirketlerden umduğumuzu bulamazken böylesine uydur kaydır hayali projeleri olan üstelik tüm dünya devletlerini karşısına almış üç kağıtçı piyasada kar etme olasılığı çölde bedeviye denk gelecek kutup ayısı olasılığında..

şimdi sıra zevk almaya ve mabadımı sıradaki projeler için yağlamaya geldi..ahahahahahahahahahahah

2. ağa hayırdır topikte mi sabahladın
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

3.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    tecrübe limitlerini bilmekmiş...bizde bu piyasada 30bin tl mizi yakarak tecrübe edinmiş olacağız..zira görünen ve ilk başlardaki intibalarıma uygun gelişmeler oluyor..ardı ardına kötü haberler gelmeye devam ediyor..dediğim gibi ben bu piyasaya sabrın en lazım olduğu ilk zamanlarda girecekmişim..sabredenler coinlerin tokenlerin peni kuruş mesabesinde alıpda sabredenlermiş..piyasa değeri too moon olmuş objelerde neyin sabrı olacakmiş ki..onuda tecrübe etmiş olduk..fabrikası, nispeten şeffaf bilançosu,görüntüden de olsa bir denetim mekanizması olan imkb deki şirketlerden umduğumuzu bulamazken böylesine uydur kaydır hayali projeleri olan üstelik tüm dünya devletlerini karşısına almış üç kağıtçı piyasada kar etme olasılığı çölde bedeviye denk gelecek kutup ayısı olasılığında..

şimdi sıra zevk almaya ve mabadımı sıradaki projeler için yağlamaya geldi..ahahahahahahahahahahah
    Ya hocam sinir bozucu olan şey ne biliyor musunuz,
    Bu sanal para piyasası özellikle BTC ilk piyasaya çıktığı günden bu yana milyon kat artmış.
    E bizde bistteki çakallıktan bıkıp bizde bu kripto dünyasında kazanalım dedik, şu düştüğümüz durumlara bak.
    Morhpy kanunları işliyor şuan sanki bizim için. Ya Btc 20.000 dolarlardan ben girdim 9.000 dolarlara düştü nasıl bir iş bu anlamadım doğrusu. Sen tüm piyasa yılardır yaptığı şeyi değiştirip düşüşe geçmek için beni beklemiş. BTC Paribudan aldığım fiyatların yarısına düştüğüne mi yanayım yoksa Binanceden aldığım coinlerin düşmesine mi yanayım.
    Eğer Btc de bir çıkış olmazsa fena yandık.
    Umarım şuan yapılan şey piyasadaki sanal paralarla ilgili ortaya çıkan kötü haberleri kullanarak yapılan keriz silkelemedir.
    Eğer Btc gerçekse bu noktada bitmemeli bence. Birde aşağı yukarı tüm sanal paralar ciddi oranda düştü. Acaba millet sanal paralara olan yatırımını ciddi şekilde gözden mi geçiriyor. Nasıl olsa voleyi vuran vurdu misali, yoksa anlık bir duraklama dönemi mi? Umarım tekrar yeni bir çıkış başlar ve herkes mutlu olur.
    Yalnız şunu anladım ki olurda kara geçersem buraya koyduğum anaparamım yarısını geri çekicem.
    Sabah akşam Blockfolio a bakmaktan strese girdim valla.
    Gemilerimizi maviliklere sürmek dileğiyle...

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. halka arzınız niçin ertelendi..teknik sebeplerden dolayı..hım..bir zamanlar trt deki ekrandaki necefli maşrapa resimleri geldi gözümün önüne..allah verede maşrapanın geniş tarafı gelmez teknik olarak...

5. bu piyasadan bi sikim olmaz..henüz projelerinin hayata geçmesine aylar var olan neblio piyasanın göçtüğü anlarda too moon oluyor barter dex ico sitesi testden geçen (oda gerçekten geçtiyse) komodo yerlerde sürünüyor..ahhahahahahhaha yağla mabadı

6.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    BTC full düşüş sonrası

Seviye 1 yani ilk çıkan coinlere kanımca yavaş yavaş veda edeceğiz. Ucuz BTC ile alınınca pumplar göreceğiz elbet ama sonrasında Seviye 3 ortaya çıkınca gelmeyecektir. Bu klasmanda en iyi 5 zorla da olsa kalıcı olabilir. Örneğin LTC..Ama çok yara almalarını bekliyorum.

Seviye 2 token ve coinlerde yeni türler tabiki çıkacaktır ama eski itibarları pek olmayacak kanımca. Bu klasmanda en iyi 30 harici bakınmamak lazım bence. Ucuz BTC ile gelen pumpları kaçırmamak gerekir. Seviye 3 e kadar şansları var. Hemen öldü bitti denemez. Güzel projeler var. Aralarından bazıları ciddi paralar bırakabilir.

Seviye 3 Sanal parayı henüz göremiyorum Hala 2-3 senesi olabilir. Belki bu sene çıkar. Bu konuda bir birimize en olası haberi vermemiz paylaşmamız lazım. Aynı facebook gibi basitlikten başlamalı. Tüm dünya halklarına hitap edebilmeli.
    Yeni nesil dijital parayı ben de bulmaya çalışıyorum. DAG tabanlı olan IOTA ve RaiBlocks (XRB) bilinen koinlerden çok farklılar. Ücretsiz transfer sağlamaları, madencilik yaptırmamaları dolayısıyla az enerji tüketimi ve çevreye duyarlı olmaları, hızlı olmaları gibi özellikleriyle öne çıkıyorlar. IOTA henüz deneme aşamasında, yolun çok başındalar; Rai (XRB) şu an işlevsel ama bir yandan da eksiklikler keşfedildikçe güncellemeler yapılıyor. Ben geleceği bu ve benzeri koinlerde görüyorum. Araştırmaya devam tabi.

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Krokodil ağam kaçanın anası ağlamaz deyolar.

http://www.borsagundem.com/haber/bit...usuyor/1268983
    sorma mikildik ey halkım...üzülmeyin bende üzülmedim ..ahahahhahahahha

Sayfa 229/1049 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •