Sayfa 229/389 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon
Arama sonucu : 3108 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Hintlilerin toplamasından bir sıkıntı yok. Adamlar açıklayarak göstere göstere topladılar.

Burda suçlu olanlardan biri patron. Adamların ölü fiyattan hisse toplayabilmesini sağlayacak ortam oluşturdu, yıllarca hisselerini süründürdü. Herkes bıktı ve alıcı görünce elindekileri sattı.

Bir diğer suçlu da hisseyi yüksek fiyattan pazarlayanlar, herkesin bildiği bilgileri yazarak sağda solda reklam kampanyası yürütenler. Bunların kim olduğu zaten biliniyor.

Hintliler, patron ve sosyal medya pazarlayıcıları arasında iş birliği de olabilir. Bunun da kesinlikle araştırılması gerekir. Öyle ya da böyle adamlar vurgunu vurup kaçtılar. Olan merkez bankası rezervlerine oldu. Bundan, bu ülkenin bir ferdi olarak hepimiz zarar gördük.
    Yaaa kardeşim çok safsın
    Çok safsın kim bile bile hise
    Toplatır ki .
    Biraz Düşün Allah Akıl vermiş.
    Ben yemedim sen yemi diyecek
    Biri varmı .
    Çok saf sın
    Biraz Düşün bulursun bu konu
    Hakında Tewtwer da vido var
    Bul izle
    Milleti nasıl soymuşlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Borsada keriz de denizde
    Bitmez.
    Bin düşün öyle hareket
    Et
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey
    SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Tek kelime ile Korkunç görünüyor.

4.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    sngyo dan sonra manipülasyonun yeni merkezi burası olmuş sanırım
    Zamanında uyardık idi..(18 haziran 2019)
    Sinpaş da beceremediklerini burada patron un karşı çıkmaması ile!! becerdiler..

5.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Hintlilerin toplamasından bir sıkıntı yok. Adamlar açıklayarak göstere göstere topladılar.

Burda suçlu olanlardan biri patron. Adamların ölü fiyattan hisse toplayabilmesini sağlayacak ortam oluşturdu, yıllarca hisselerini süründürdü. Herkes bıktı ve alıcı görünce elindekileri sattı.

Bir diğer suçlu da hisseyi yüksek fiyattan pazarlayanlar, herkesin bildiği bilgileri yazarak sağda solda reklam kampanyası yürütenler. Bunların kim olduğu zaten biliniyor.

Hintliler, patron ve sosyal medya pazarlayıcıları arasında iş birliği de olabilir. Bunun da kesinlikle araştırılması gerekir. Öyle ya da böyle adamlar vurgunu vurup kaçtılar. Olan merkez bankası rezervlerine oldu. Bundan, bu ülkenin bir ferdi olarak hepimiz zarar gördük.
    hintliler toplarken sen biliyordun yani
    tabi sen dürüst olduğun için bu durumdan yararlanmadın

6. yaw şunu anlamıyorum herkez para kazanmak için duyumla aldı teknikle aldı bilmem neyle aldı

aldıda aldı bu kagıt 1 lirada olur 15 lirada olur bu kadar biliyorsanız yorum reklam için mi bu kadar yorum yapılıyor

bu işin karıda var zararı da var amma reklamı yapıldı rysaş rygyo rysg acaba batacakmı cıkacakmı bu kadar yoruma

ben demiştimciler ben almayın dedimciler. ben alın dedimciler her koyun kendi bacagından asılır......

7. Yemin ederim bunu menfi olanlarda aldı herkezin kendi kararı taban yapar tavan yapar.

Hintli gider bintli gelir herkezin kısmeti bu kadar enseyi karartmayın yorumcular.

8. herkesin kısmeti neyse onu yer bir haber düşer bir şey olur bu hintli corona olur tekrar alır satar

alırken yabancıyı takip ediyorsunuz yabancı satıyor şirket battımı yatırımmı yapmıyor.

bu kadar eleştiri neden pazartesi taban yapsada alsak.

Sayfa 229/389 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •