Sayfa 23/94 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon
Arama sonucu : 750 madde; 177 - 184 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    412
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    helal kardes.insaAllah eline saglik.TL olarak bu.ongoru ..DOLAR BAZINDA NEDIR hesaplarmisin dayiiiii.sacmaladim mi yoka......
    Estağfurullah sayın seheryıldızı. Adım adım gitmek lazım. Bu tür hisselerde teknik analiz yapmayı çoğu doğru bulmaz. Çok sığ ve harekete açıktır. Biz haddimizi aşıp basit düzeyde destek ve dirençlere bakıyoruz sadece. Dolar bazlı bakmak iki beden büyük gelir şimdilik. Aklımda olsun ilk fırsatta ona da bakalım. Saygılar...

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    412
    Blog Entries
    1

Bu ilk grafiğe göre tl bazlı fibo hedef/direnç bölgei 4,45 tl. Ayrıca öcceki kuvvetli direnci(3,25) kırıp geçmiş fakat dönüp onay almamış durumda. İlla onaya gitmek zorunda değil tabi.

png images gallery
    İkinci grafiğimiz dolar bazlı. Kırmızı ve mavi çizgi arası bölge(0.57-0,60 $) direnç. Biz de şu an tam o direnç bölgesindeyiz. Hemen üstte de tl bazlı direnç var. (4,45 tl)

Dolar bazlı grafikte dikkat çeken fincan-kulp formasyonu. Mavi ile çizdiğim hafif geri dönüp soluklanma ve onay alarak daha sağlam adımlarla çıkma beklentim.

Son grafikte çanak boyu kadar olan hedefin 1$ da olduğu, aynı zamanda uzun vadeli zirvelerden kaynaklı dirençlerinde (0,97-1,01$) mavi bant olduğu görülüyor.

Beklenti çok yüksek olsa da onaysız ve soluksuz devam etmesini beklemiyor/doğru bulmuyorum.

Saygılarımla...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

3. Hocam selamlar yorumlarını baştan beri okudum. Tek söyleyeceğim çok büyük saygı duydum. Hedef fiyat vermeniz çift hane öngörmeniz benim için yeterli nasip olursa pazartesi bir miktar bende gireceğim. Saygılarımla.
     Alıntı Originally Posted by selçukoğlu Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşım övgün için teşekkür ederim Allah razı olsun
    BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Selam arkadaşlar kısa bir müddet yazmamıştım ,beklentilerim güçlenerek devam ediyor

Geçen hafta da hisse fiyatımız güzel bir noktada kapattı.

Artık gözümüz kap haberlerinde olmalı,çünkü şirket yönetimi hızlı kararlar aldığını gösterdi ve fiyat gelen haberlere hemen pozitif tepkiler veriyor.O yüzden gelebilecek herhangi bir olumlu haber fiyatımızda tahmin ediyorum yen zirveleri bize gösterecektir

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

Gelişme oldukça yazacagım iyi akşamlar saygı ve sevgiler

Arkadaşlar ; 1.Veysi beyin dondurma şirketinin adı neydi? 2. Piyasa da o şirket ismiyle mı satılıyor, ya da başka bir ismi var mı? Malum sezon geldi,şirketimize destek olmak adına o markayı tercih edelim 😀
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

.................

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    412
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ; 1.Veysi beyin dondurma şirketinin adı neydi? 2. Piyasa da o şirket ismiyle mı satılıyor, ya da başka bir ismi var mı? Malum sezon geldi,şirketimize destek olmak adına o markayı tercih edelim ��
    Şirketin adı "Kuvva Gıda" markası ise "Icemar".

Yani marketlerden Icemar markayı arayıp, bulacağız öylemi?😁😀

Sayfa 23/94 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •