Sayfa 23/34 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
Arama sonucu : 267 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Milli Takımdan Haberler

Galatasaray'ın Gençlerbirliği ile oynadığı karşılaşmada, sol ayak tabanında yaralanma meydana gelen Tolga Ciğerci, A Milli Takım'ın Romanya ve Arnavutluk maçları aday kadrosundan çıkarıld

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Romanya ve Arnavutluk ile oynayacağı karşılaşmalar için hazırlıklarına İstanbul'da devam eden A Milli Takım'ın aday kadrosuna Bursaspor'dan Barış Yardımcı eklendi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,481
    Blog Entries
    3
    Türkiyem de yasayan mac izleyen ofsayti penaltiyi kac kisinin maca cikacagini bilen yani ortalama bir futbol taraftarinin dahi suan devam eden maci evirip cevirebilecek 78 milyonluk ulkemde gidipte neden elin adamina milyoncuklar hibe edilir ?
    ..... ..... ....
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

Federasyona kimse birşey diyemiyor ve bence şuan çok kotu bir yonetim var.. Fatih terim'e verilmiş para lucescu'ya verildi.. Fatih terim kalsaydı suanki durumdan farklı olmazdık.. Biz ulkede lucescu'ya kurtarıcı saniyoruz ama adamın isi bitmis artık.. Kendiside buraya gelerek Turkiye'deki kariyerini tümüyle bitirdi..

A Milli Takım, Romanya ile deplasmanda oynadığı özel karşılaşmayı 2-0 kaybetti. Romanya'nın Cluj şehrindeki Dr. Constantin Radulescu Stadyumu'nda oynanan ve Portekiz Futbol Federasyonu'ndan Tiago Bruno Lopes Martins'in yönetiği maçta Romanya'nın gollerini 42 ve 69. dakikada Grozav*kaydetti

" KASIM " seni bu yüzden hiç sevmiyorum..

Ebedi başkomutanımiz ATATÜRK'ü Saygı, Özlem ve Minnetle aniyoruz..

Mircea Lucescu: İlk maçım Ukrayna'ya karşıydı ve 3 gün gibi kısa bir sürede hazırlanmak zorundaydım. Bu nedenle daha tecrübeli oyuncuları çağırdım.

Mircea Lucescu: Yok etmek çok basit ama inşa etmek zordur. Kendi takımlarında oynayanları aldım, fazla zamanım olmadı ama felsefemi gençlere aktarıyorum. Sonuç önemli ama öncelikli değil.

Sayfa 23/34 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •