Sayfa 23/373 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 2977 madde; 177 - 184 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1. Olacak olanı söleyim ii senaryo benim gözümle tabi ilk çeyrek bilanço güzel gelecek ondan önce ihaleler kazanılacak arkasına hisse geri alım yapıp genel kurulda sermaye artırımı gelecek tabi en az 3_4 aylık muhabbet bukötü senaryo ise hisse senedi en az bir yıl en fazla bütün haberlere karşı 1.9 görüp inecek bunun teknikle alakası yok.. Tabiki şahsi düşüncem ytd

SM-J500FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Endeks tüm zamanların rekorunu kırmış ihale beklentileri var ama yine de kâğıt dipten çıkamıyor. Ne 1.51'miş ya

3. İşte böyle SAYAS. Endeks 150bine de gitse sen sakın 1.50-1.51 buralardan ayrılma

4. 6 liradan buraya inmis bu kagıt artık 3 lu 4 lu dipler yapmıs yarın bir miktar alacagım teknik olarak 1.54 ustu kapanıslar 1.72 yolunu acacaktır
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

5. Banka hisseleri doydu artik genele yayilma baslar endekse ayak uydurmamis fiyati dusuk olan hisseler basi ceker buda onlardan biri haydi bismillah

6. adam kimse hisseyle ilgilenmesin istiyor kademelere 15 000 20 000 yerlestirmis 1.60 a kadar ..kar eden sirket kımıldatmıyor ..ozbal gibi bistten deflarca uyarı almıs sermayesini kaybetmis zarar patlaması olan sirket 2 gunde %30 yaptı...herif ben ne zaman istersem o zaman gider diyor bu kademelere bakarak
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

7. Alimlar geliyor ama kademe kalkmasina izin vermiyor hemen satilari yigiyor 51-52 deki toplam 63000 lotu kaldirsa hissenin onu acilacak ama musade etmiyor tahtaci

8.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    adam kimse hisseyle ilgilenmesin istiyor kademelere 15 000 20 000 yerlestirmis 1.60 a kadar ..kar eden sirket kımıldatmıyor ..ozbal gibi bistten deflarca uyarı almıs sermayesini kaybetmis zarar patlaması olan sirket 2 gunde %30 yaptı...herif ben ne zaman istersem o zaman gider diyor bu kademelere bakarak
    Sabır. Elbet tahtadaki oyuncu da bu saçma baskıdan bıkacak bir gün.

Sayfa 23/373 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •