Sayfa 23/927 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 7413 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Benimde Pazartesi vade dönüşüm var , Odeabank , Fibabank , Vakıfbank arasında gidip geliyorum , Odeanın Lübnan bankası olması korkutuyo beni...
    vakıf en son 43 diyo bana size ne veriyor acaba

2.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    1M + TL KKM dönüşü

Odeabank

- Minimum 185 gün % 30 KKM
    - 1-3 ay % 45 düz TL mevduat
    - 3-6 ay % 49 düz TL mevduat

Tekliflerini yaptı….

- KKM’den çıkıp , klasik TL mevduata dönüş için 6 ay vade için % 60 düz TL mevduat oranı

ya da

- 3 ay % 30 KKM’den devam teklifleri tarafımdan bankaya iletildi.

Banka teklifleri reddetti.

Yapılan teklifler, TL mevduat oranını düşük bulduğumdan dolayı ve 6 ay KKM süresini uzun bulduğumdan dolayı reddedildi.

———

Para 3 ay KKM % 30 ING bağlandı

Vade sonu Dolar - TL başabaş noktası 29,58
    ing bankta kkm yi cebimdeki danışman aracılığıylamı açtınız yoksa direk şubeden mi ?Bende cuma günü görüntülü görüşmeyle ing den hesap açtım kkm için cebimdeki danışman diye bir uygulamaları varmış mobil bankaciliğa girip canlı müşteri hizmetlerine bağlayıp açıyorlarmış o yüzden sordum.

3.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    ing bankta kkm yi cebimdeki danışman aracılığıylamı açtınız yoksa direk şubeden mi ?Bende cuma günü görüntülü görüşmeyle ing den hesap açtım kkm için cebimdeki danışman diye bir uygulamaları varmış mobil bankaciliğa girip canlı müşteri hizmetlerine bağlayıp açıyorlarmış o yüzden sordum.
    Daha önceden ING hesabım vardı, hesap boş boş duruyordu.

Odeabank’ta ki vadenin dolmasına 1 gün kala bankaları taciz edip telefonla aramaya başladım sırayla % 30 KKM 3 ay vereni bulmak için.

ING buldum.

Yarın % 30 verirseniz 3 ay KKM geliyorum masayı hazırlayın donatın dedim.

Odişbank’ın minimum 185 gün teklif edeceğini biliyordum.

Şu an bildiğim kadarıyla 3 ay KKM % 30 oran veren yer kalmadı gibi bir şey.

4. Bu arada bu son günlerdeki telefon banka şube trafiğinde kulağıma bazı dedikodular geldi siz ne dersiniz ?

Şu ana kadar KKM ilk çıktığından beri oluşan kur farkları bankalar üzerine yıkılmış.

Şu ana dek oluşan tüm farkları bankalar ödemiş.

Oluşan tüm harabe bakiye Hesap kitap faturalar fişler vs daha sonra görülecekmiş bankalar ve nebatinin ışıldayan gözleri / tcmb / hazine vs arasında….

artık muhattapları kimlerse.

Olmaz öyle şey diyemedim duyunca.

Olabilir çünkü neden olmasın oldu cevabım.

Alıntı Originally Posted by ozn Yazıyı Oku
    vakıf en son 43 diyo bana size ne veriyor acaba
    Pazartesi dolaşıcam bankaları yazarım buraya...

6.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Bu arada bu son günlerdeki telefon banka şube trafiğinde kulağıma bazı dedikodular geldi siz ne dersiniz ?

Şu ana kadar KKM ilk çıktığından beri oluşan kur farkları bankalar üzerine yıkılmış.

Oluşan tüm harabe bakiye Hesap kitap faturalar fişler vs daha sonra görülecekmiş bankalar ve nebatinin ışıldayan gözleri / tcmb / hazine vs arasında….

Yok öyle birşey.
    Kaç kere KKM den fark aldım..
    Hepsinde banka faizi yatırdı 40 45 dk hazineden para gelmesini bekledik.
    Gelen paranın hazineden olduğunu bende gördüm MT de gösterdi.

7.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Yok öyle birşey.
    Kaç kere KKM den fark aldım..
    Hepsinde banka faizi yatırdı 40 45 dk hazineden para gelmesini bekledik.
    Gelen paranın hazineden olduğunu bende gördüm MT de gösterdi.
    Benimde dikkatimi çekmişti bu iş bende 3-4 kere kkm farkı aldım 15-20 dakika sonra farkı yatırdilar hesabıma .bencede banka ilk etapta yatırıyor olabilir sonra hazine ile mahsuplasabilir..yani saat 11 de kur belli olup farkin 15 dakikada yatması çok hızlı geldi bana.neyse ney önemli olan işleyiş banka önce yatırır sonra alır vs.vs devlet burada büyüklüğünü gösterip hızlıca fark işlemini yatırıp vatandaşlarına hizmetini göstermistir.

Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Bu arada bu son günlerdeki telefon banka şube trafiğinde kulağıma bazı dedikodular geldi siz ne dersiniz ?

Oluşan tüm harabe bakiye Hesap kitap faturalar fişler vs daha sonra görülecekmiş bankalar ve nebatinin ışıldayan gözleri / tcmb / hazine vs arasında�.

Zaten dolar hesabi actiginda bankalar razi o farki odemeye 30 senedir oduyor.ne gerek var kkm ye.onemli olan enflasyonu dusurup kontrol altina almak.o zaman kurda artmaz.

Sayfa 23/927 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •