Onemli Gunler Banner
Sayfa 23/76 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon
Arama sonucu : 608 madde; 177 - 184 arası.

Konu: SDTTR - SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    valla dostum senden şüpheleniyorum sen mi çiziyorsun da düşmüyor neyse 21 lot ile aranızdayım ) üflesek düşmez mi ya
    Sn ata_306 insan nefsi bu elinde olur düşmez der elinde olmaz 50 ye düşsünde alalım der dışarıdan bir gözle bakmak gerekiyor insanın olduğu heryerde duygular ön planda oluyor bu iştede yapay zeka iyi iş yapar.21 lot tavandan mı geldi

YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,408
     Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Sn ata_306 insan nefsi bu elinde olur düşmez der elinde olmaz 50 ye düşsünde alalım der dışarıdan bir gözle bakmak gerekiyor insanın olduğu heryerde duygular ön planda oluyor bu iştede yapay zeka iyi iş yapar.21 lot tavandan mı geldi

YTD
    hayır o halka arzdan gelenler akrabalardan aldım bana satın dedim
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    hayır o halka arzdan gelenler akrabalardan aldım bana satın dedim
    İyi bari 7 yi 21 yapmışınız. Siz böyle bir kağıdı kaçırmazdınız ama nasıl olduda bu duruma düştünüz cuma günü 3 kez tavan bozdu bayada fırsat verdi sağolsun Hedef portföyden alın ben yiyemedim siz yiyin dedi.

YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,408
     Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    İyi bari 7 yi 21 yapmışınız. Siz böyle bir kağıdı kaçırmazdınız ama nasıl olduda bu duruma düştünüz cuma günü 3 kez tavan bozdu bayada fırsat verdi sağolsun Hedef portföyden alın ben yiyemedim siz yiyin dedi.

YTD
    ya aslında o fırsatları gördüm almak için kılımı kıpırdatmadım nedense nutkum tutuldu
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5. Sn kwon3 alıp satanlar kim gün sonu değerlendirmeniz nedir ?

6. Yarının tek tartışılacak noktası şu;Bu akşam tavana alış yazanların hepsi yarın sdttr alabilecek mi?Herkese alım imkanı verecek mi?
    Tahminim yarın alıcılı tavan açıp gün boyu hiç tavana basmayacaklar.

7. Arkadaşlar problem yok , herşey yolunda ,, panik yapanların malını aldılar !!Yarın hacımsiz bir tavan bekliyorum !! Kısmet olursa pazartesi ile beraber kademelı satışa geçerim ben !!en geç Salı veya çarşamba elımdekı malı bıtırmiş olurum !!

Elinde olanlar kendi kararını kendısı versin !! En dibi ve zirveyı kımse yakalayamaz bir yerden yeter deyıp kaçmak lazım !!

İnşallah herşey istediğimiz gıbı olur ,,borsada sürprizler hep vardır !! Dikkatlı olmakta fayda var!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 23/76 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •