Sayfa 23/124 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 177 - 184 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1. Arçelik fiyatı asil büyük beyaz eşyadan geliyor... Arzum muadili yok şu an (iheva da tam karşılık değil)

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by wolf1453 Yazıyı Oku
    birden fazla aracı kurumlardan talep alınıyor mu yoksa tek bir kurumdan mı talep ediliyor.
    başka bankalarda olan fon gibi teminat olarak gösterilecek şeyler açısından soruyorum
    İzahname sayfa 196 ( f ) fıkrası mükerrer talep başlığında izah ediliyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
    Taleplerimizi girdik hayirlisi ile Allah mahcup etmesin

yatırım tavsiyesi degildir

4. Ziraat, Halk, Ak Yatırm gibi büyük kurumlar Kervan Gıda arzında hisse senedini teminat kabul ederken Arzum arzında kabul etmemeleri ne anlama geliyor? Bilgisi, yorumu olan var mı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
    girdigim araci kurumdaki sıralamayi gorunce daha su dakikada 09.47'de 1500 kisi basvurmus !???

bu da talebin yine ciddi yuksek olacagini gosterir.

buyukluk olarak kervan gidanin yarisi olceginde bir arz oldugunu dusunursek yine hisse %2-3 oraninda gelir diye tahmin ediyorum

6. Arkadaşlar merhaba, bol kazançlar herkese.
    Fiyat aralığı ile talep toplama olayını tam çözemedim. 15,50 TL - 17,00 arasında mesela 15.50den bütün bakiyemi talep olarak girsem, nihai tutar 16,50 vs olsa benim talep ettiğim değerin üzerinde olduğu için hisse alamaz mıyım? Nasıl bir strateji izlemek lazım bunun için. Girebileceğim miktar kısıtlı olduğu için maksimum verimi almak istiyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
     Alıntı Originally Posted by seberhan1907 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba, bol kazançlar herkese.
    Fiyat aralığı ile talep toplama olayını tam çözemedim. 15,50 TL - 17,00 arasında mesela 15.50den bütün bakiyemi talep olarak girsem, nihai tutar 16,50 vs olsa benim talep ettiğim değerin üzerinde olduğu için hisse alamaz mıyım? Nasıl bir strateji izlemek lazım bunun için. Girebileceğim miktar kısıtlı olduğu için maksimum verimi almak istiyorum
    talep yuksek olur 17 altindan kimsenin alamaz

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Taleplerimizi girdik hayirlisi ile Allah mahcup etmesin

Hayırlı olsun sayın Hayek. Dün Arzum ile ilgili düşüncenizi sormuştum sanırım görmediniz bu vesileyle cevabımı aldım.

Sayfa 23/124 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •