Sayfa 23/294 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 2351 madde; 177 - 184 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by Fastsoul Yazıyı Oku
    Atekse bak be,, temel verileri harikaymış ,nasıl göremedim 6 yıldır

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İşte bak,ağıza bak, nasıl da küçümseyen alaya alan bir ifade işte böyle 3-5 kişi yıllardır hisseyi de forumu da bu hale getirdiler,,

eeee Turgg 70 dönüm arazi yani imarda tarla 84.90 TL bir yorum alalım... Ateksin 6 kat fiyatı...

ytd deüildir

2. sahi 6 yıldır göremediğin şeyler için neden burdasınınız, size başka bir yermi yok, rızık arayacağınız, japon yapıştırıcısıyla mı yapıştınız bu değersiz kapıya, başka kapı mı yok size.. yoksa herkesten gizlemeye çalıştığınız bişey mi var bu kapıda ???

ytd deü,ldir

3. Windows senin yanındayım bu sefer bu tayfa burda düşse umurlarında değil çıksa da aynen öyle
     Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    sahi 6 yıldır göremediğin şeyler için neden burdasınınız, size başka bir yermi yok, rızık arayacağınız, japon yapıştırıcısıyla mı yapıştınız bu değersiz kapıya, başka kapı mı yok size.. yoksa herkesten gizlemeye çalıştığınız bişey mi var bu kapıda ???

ytd deü,ldir
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

4. Turgg da 1 yılı aşkın bekledim düştükçe aldım 30 da da aldım 23 dende sonuçta güzel kar yaptım iki üç kere trede ederek. Aslında 100 e gidecek diye bekliyordum erken sattık nasib... Burada da arsa işi ne zaman çözülür ben o zamana kadar devam turgg gibi düşmezse satmam düşerse 10 un altına alıma başlarım bu kadar... Sabır sabır

İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

5. Rtalb ve uluun la girdim mart girdabına kar yaptık ama sabretmediğimden dolayı uçuk karlar gitti. Bu borsada doğru şirkete girip hedefi belirleyip bekleyeceksin bana göre bu doğru şirket beklemek düşüyor

6.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    sahi 6 yıldır göremediğin şeyler için neden burdasınınız, size başka bir yermi yok, rızık arayacağınız, japon yapıştırıcısıyla mı yapıştınız bu değersiz kapıya, başka kapı mı yok size.. yoksa herkesten gizlemeye çalıştığınız bişey mi var bu kapıda ???

ytd deü,ldir
    Yıllardır temel veri dedik,12 haziranda ne olduğunu gördük,siz hatırlamazsınız belki yoktunuz.Benim yazdıklarımdan da bihabersiniz,sadece oyuna göre oynuyorum,sizin gelmeniz bile benim için oyunun bir parçası ,hoşgeldiniz,,

Japonla yapışmıyorum artık,çok değiştim,emeği geçenler sağolsun

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Maalesef demiri tavında dövemediler... Petrol yine tepetaklak, grip sezonu yaklaşıyor, virüs son sürat yayılıyor dünyada... Can sıkacak çok şey var Hayırlısı olsun

8. [QUOTE=frekans;4735247]
     Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    Genel kurul işlemlerinde Kemal İNAY isimli hissedar kurulda birçok maddeye itiraz etmiş ve kurul tutanağının son sayfasında sorduğu 15 (onbeş ) soru tutanağa kaydedilmiş ve yayınlanmış, elbet bu soruların bir şekilde cevapları verilecek

https://www.akintekstil.com.tr/wp-co...erh-cevabi.pdf daha ne cevabı verecekler....
    Teşekkür ederim o tarih aralığında takip edemediğim için görmemişim.. şirket Kemal İNAY adındaki yatırımcının akıl ve objektif ölçülerde sorduüu sorulara cevap vermiş ve hemen her konuda kapıyı açık bırakmış,demekki o konularda iletişim devam ediyor , bir gün bir KAP bildirimibe ytanacağız demektir ,böyle hep uyumayacağız.. soru ve cevaplara bakınız.

12. Bakırköy Belediye Meclisinde onaylanan ve şirket taşınmazını da kapsayan İmar
    Planları 13.01.2020 günü İBB Meclisi gündemine alındıktan sonra İBB İmar
    Bayındırlık Komisyonuna sevk edildiği dönemde şirket ve-veya yönetimi
    tarafından İBB İmar Bayındırlık Komisyonu toplantılarına yazılı ve veya sözlü
    talepler iletildi mi belirtiniz. Bakırköy Belediye Başkanlığının İBB Başkanlığına
    ilettiği İmar Planları, şirket taşınmazının 2018089 nolu Değerleme Raporunda da
    konu edildiğinden açıklama gerekmektedir.

Cevap:İBB ile iletişimimiz her aşamada devam etmektedir gerektiği zaman ihtiyaç
    duyulan bilgilendirme kamu ile paylaşılacaktır.

13.Şirketin Bakırköy, Osmaniye Mahallesi, 192 ada, 24 parseldeki 51.383 m2 alanlı
    taşınmazının akıbetiyle ilgili şirket yönetim kurulu üyeleri veya bu üyelerden
    bazıları ile İBB Başkanı-Başkanlığı arasında herhangi görüşme-iletişim sağlandı
    mı belirtiniz.

Cevap: İBB ile iletişimimiz her aşamada devam etmektedir gerektiği zaman
    ihtiyaç duyulan bilgilendirme kamu ile paylaşılacaktır

9. Şirket, proje isteğindeyken İBB Başkanlığının kamulaştırma kararıyla
    14.01.2013te 256104 nolu KAP ile duyurulan Emlak Planlama İnşaat Proje Yön.
    ve Tic. A.Ş. (EPP A.Ş.) müşavirlik sözleşmesi feshedilmiştir. Kamulaştırma
    şerhinin terki sağlandığına göre Bakırköy’deki şirket taşınmazının akıbetiyle ilgili
    şirketin planları, projeleri nelerdir. KAP da yayınlanan ve EPP A.Ş. nin de taraf
    olduğu Müşavirlik Sözleşmesinin karşılıklı feshedilmesine sebep kamulaştırma
    şerhinin terkiyle bu sözleşmenin veya geçerlilik kazanması gerekmektedir. EPP
    A.Ş. nin ve sözleşmedeki diğer tarafların hakları nelerdir.

Cevap: Emlak Planlama İnşaat Proje Yön. ve Tic. A.Ş. (EPP A.Ş.) ile halihazırda bir
    sözleşmemiz bulunmamaktadır

7. Şirketin Lüleburgaz fabrikasına yapılmış yatırımlar, şirket bilançolarında daha az
    kar veya zarar açıklanmasının sebeplerindendir. Lüleburgaz fabrika
    demirbaşlarına değerleme yaptırılmaması suretiyle de şirket bilançosunda Öz
    sermaye Defter Değeri gerçeğe uygun değerinin altında gösterilmesi,
    yatırımcılara karşı haksızlıkların örneklerindendir. Lüleburgaz fabrika
    demirbaşlarına değerleme yaptırılması gerekmektedir.

Cevap: TMS 16 hükümlerine göre işletmeler sabit kıymet guruplarını maliyet
    değeri veya gerçeğe uygun değeri ile muhasebeleştirme konusunda seçimlik bir
    hakka sahiptir.
    Bu tercih hakkı varlık grupları itibariyle ayrı ayrı
    kullanılabilmektedir ve gerçeğe uygun değer yönteminin uygulanması için hiçbir
    standartta zorlayıcı bir hüküm yoktur. Şirketimiz de bu çerçevede sadece
    gayrimenkulleri için bu tercihi yapmıştır. Fayda maliyet analizi çerçevesinde
    yapılan analizde diğer varlık grupları için gerçeğe uygun değer yöntemi tercih
    edilmemiştir. Burada önemli olan nokta şu dur ki; eğer demirbaşlar için bu
    yöntem tercih edilseydi bile oluşacak değer artışları kar zarar ile değil direkt
    özvarlıklar altında değer artış fonları ile ilişkilendirilecekti. Yani dönem kar
    zararımız ile demirbaşlar için gerçeğe uygun değer yönteminin seçilmemesi
    arasında direkt bir bağ yoktur.

son soruda bu bizim tercihimiz diyor yani, bu faprika ve techizatlar bugün neye kurulur onu söylemiyor bir tercih diyor,seçimlik hakkımızı kullandık diyor.. İşte Kemal İNAY gibi yatırımcıların sayısı artarsa daha nitelikli sorular ve cevaplar gelecektir..

Yukarıda sorulan ve cevabı alınan her konu için bir gelişme beklemek mümkün yoksa dün olduğu gibi,yine önceki gün gibi Halk yatırım 1 günde : 41511 lot bir günde neden alsın, benim alım satım yaptığım bir kurum değil zaten...yani bir günde sadece halk yatırım; 622.000 Tl civarında bir para girişi yapıyor hisseye neden ??? diğer alanlan da satanlarda var elbet.. iş yatırımda daha önceki gün 32 .000 lot almış ve geçtiğimiz gün 10.000 lotunu satmış, bir hareketlilik var bu bir telaş mı onu bilemiyorum, Tavana yakın prim yaptığı gün Pramit o kadar işlem hacmini neden yapmış ve 1 lot brakmadan satıp çıkmıştır.

ytd değildir
    Son düzenleme : WindowsUp; 09-09-2020 saat: 01:14. Sebep: ilave

Sayfa 23/294 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •