Sayfa 23/31 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon
Arama sonucu : 247 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Viop takip

Nasreddin Hoca bir ahbabından borç almış. Elde avuçta olsa Hoca hemen ödeyecek ama yoksulluğun iki gözü de kör olsun. Daha vadesi gelmeden adam alacağı için Hoca’nın kapısını aşındırmaya başlamış. Bir böyle iki böyle derken yine bir gün adam borcunu istediğinde;

– Şu anda yok ama, demiş, çok yakında ödeyeceğim,
    Böylesi düşman başına, adam yüzsüz mü yüzsüz:

– Söyle Hoca, ne zaman vereceksin, kimden bulup vereceksin!
    – Evin önüne çalı ektim!
    – Niye?
    – Koyun sürüsü geçerken yünleri çalıya takılacak.
    – Sonra?
    – Bizim hatun bu yünleri toplayacak, yıkayacak, tarayacak, eğirecek, dokuyacak, ben de götürüp satacağım.
    – Eee?
    – Ne e’si be adam, sordun ya, senin paranı o zaman öyle ödeyeceğim.
    Buna kim gülmez; adam da kasıklarını tuta tuta gülünce Hoca:

– Gidi hâlden bilmez, demiş, peşin parayı gördün ya gül bakalım!

şimdi yerli ve milli oto"dan e.imamoğlu 50 tane mansur yavaş 50 tane sipariş vermeli.. tamda n.hoca fıkrası gibi olur
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

..............
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

yarın içinde varant paylaşayımda çeşit bol olsun

xu030

alım varantı_ ızddn

satım varantı_ ızdtz

taktik: her iki kağıttada tepe ve diplerde terse oynamak. mesela sabah siftah olsun derseniz açılış ile birlikte terse oynayalımama öyle yüzde 30..40.. 50.. kazanırım hayali ile davranmak yok.. siftah için ne verirse allah bereket versin diyerek... askerde ateş idare kısmında görmeyerek atış yapan topların koordinat"larını vermenin avantajı.. bunuda görmeyek atalım bakalım siz hedefi takip edin

ya yatay açılırsa diye düşünülebilir.. o zamanda ucuz olanını alarak siftah edebiliriz

5.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    ya yatay açılırsa diye düşünülebilir.. o zamanda ucuz olanını alarak siftah edebiliriz
    Varant stratejinizi biraz açarsanız. Anlamaya çalışıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by tttuncayyy Yazıyı Oku
    Varant stratejinizi biraz açarsanız. Anlamaya çalışıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    öyle bir oyun olmuş olsa hisse gibi viop gibi bunuda paylaşırdım ama değil.. çünkü seans içinde sürekli oyun içinde oyun çıkıyor. bunuda anlayabilmek için pratiğinizin çok güçlü olması gerekiyor. otomobil kullandığınızı düşünün. hiç usta şöfor ile acemi aynı olurmu.. biri eller camdan dışarda ibo dinlerken diğeri orayamı basayım burayamı basayım derken fren yerine gaza basarak duvara toslayabilir. uzun oldu farkındayım ama beni anlayın diye bu kadar uzun yazdım
    Son düzenleme : karar_anı; 30-12-2019 saat: 03:25.

ayrıca yarın terse oynamaya müsait olduğu için yorum yaptım

kağıdın hangisi ucuz hangisinin pahalı olduğunu anlayabilmek için..
    ızddz kapanış 0.35
    ızdtz kapanış 0.26

keşke bir şeyden habersiz bodoslama yaşasaydım.. bu ne yaa kanal istanbul savaş nedeni olacak bir karar.. ben yine hülo"culardan dualarımı hiç eksik etmeyeceğim. isterse kardeşim olsun... isterseniz bide siz izleyin

https://youtu.be/f3OnraaMxjA

Sayfa 23/31 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •